Korean Air - Indonésie - levné letenky na Bali z Prahy 18.990,- kč

Neradi bychom opoměli zajímavé tarify v cz systému korejské letecké společnosti Korean Air. Jako nejočekávanější a dlouho žádané levné letenky jsou letenky na Bali z Prahy a přesně to pro Vás nyní máme! Jsou tu levné letenky Denpasar Bali s odlety z Prahy za příznivou cenu 18.990,- kč včetně tax a poplatků za zpáteční letenky, tozn. vč. letu Bali - Praha.

Dost řečí, pojďme se na akční letenky do Indonésie podívat podrobněji. Tarif je možné rezervovat. V současné době probíhá výběr levné letenky z kalendáře obsahující volné vybrané termíny od 4. září do 27. prosince. Co Vám můžeme prozradit ještě než se podíváte do kalendáře s termíny? Snad jen to, že nejméně letenek máte k výběru na září.

Informace k tarifu: zpáteční levné lety na Bali z Prahy probíhají na palubě aerolinky Korean Air. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Incheon Intl Arpt, Seoul, Jižní Korea. Přílet je na letiště Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie. Stejně poletíte i zpět.

Tip: vzhledem k tomu, že levné letenky na Bali patří do kategorie Vámi nejžádanějších letů, budou zbývající volné letenky rozprášeny velmi rychle. Důležitý aspekt při tomto výběru jsou odlety z Prahy. Ne každý totiž preferuje letenky z evropských měst, kterých je taky jako šafránu, takže bookujte zavčasu.

Online rezervace levné letenky Denpasar Bali (Indonésie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.