Korean Air - Indonésie - levné letenky Praha - Bali a zpět 18.940,- kč

Akční letenky do tolik oblíbeného letoviska Denpasar Bali s odletem z Prahy se objevují téměř sporadicky, nyní se nám za cenu 18.940,- kč s taxami i poplatky objevují v českém rezervačním systému akční letenky do Denpasar Bali od aerolinek Korean Air. Tarif obsahuje za uvedenou cenu levné letenky do Denpasar Bali s odletem i návratem z Prahy.

Teď už k termínům a dostupnosti levných letenek na ostrov Bali. Levné letenky do Indonésie v tarifu Korean Air si můžete bookovat už teď na volné termíny od 7. října až do 28. února 2014. Výhodou tarifu je, že na každý měsíc v uvedeném období jsou dostupné lety tam i zpět.

Stručné info k levným letům na Bali - i když se letí do Indonésie z Prahy, lety nejsou přílič náročné. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Incheon Intl Arpt, Seoul, Jižní Korea (3h 25min) a příletem na Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie.

Vyhovuje li vám tarif na levné letenky do Denpasar Bali od Korean Air, doporučujeme ihned kliknout na odkaz pro rezervaci levné letenky a zobrazit si letový kalendář pro výběr vhodného data. Nejlepší termíny zmizí rychle, neváhejte si pospíšit.

Online rezervace levné letenky Denpasar Bali (Indonésie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.