Mnichov - Curacao

KLM ⇆ Karibik - levné letenky ostrov Curacao (zpáteční) 13.237,- kč

akce letenky Curacao - Karibik - Závětrné OstrovyJen asi 60 kilometrů od státu Venezuela najdeme největší ze Závětrných ostrovů - ostrov Curacao. Dostat se Karibiku představuje obvykle šáhnout si hlouběji do kapsy, to ovšem neplatí, zareagujete-li na nový časově omezený tarif levné letenky Curacao již za 13.237,- kč od KLM při odletu z nám výhodných německých letišť Mnichov, Berlín a Norimberk.

KLM ⇆ Karibik - levné letenky na ostrov Curacao 13.990,- kč

Je tu opět jedna vypečená pobídka k levnému letu do teplých krajin. Za povšimnutí stojí také doprodejové letenky na multikulturní karibský ostrov Curacao, jenž se objevily v rezervačních systémech za 13.990,- kč. Tarif patří pod křídla nizozemské KLM, jenž vybavuje levné letenky na Curacao z německého Mnichova.

Dostupnost: Vyřčené slovo "výprodej" není náhodné. Zajímavou cenu u letenek do Karibiku lze tedy těžit z bleskové rezervace. K tomu vám dopomůže itinerář, který vám ukáže online stav volných míst. Jedná se o vybrané termíny s levnými letenkami na Curacao od 17. listopadu do 8. prosince 2014. Neobsazených letenek je skutečně málo. Na dotazy typu, proč i po měsíci je cena někde jinde tedy nelze reflektovat.

Informace k letu: Tarif KLM vás zavede z Mnichova do Jižní části závětrných ostrovů, jenž jsou nedílnou součástí Karibiku a Malých Antil, patřící pod správu Holandska. Předtím se zastavíte v Amsterdamu, kde vás čeká kratší mezistop. Finální přílet je na Curacao Areopuerto Hato... (CUR). Zpáteční let z Curacaa do Mnichova probíhá za obdobných podmínek.

Tip: Proč letět na Curacao? Například proto, že v době kdy se u nás ohřejete maximálně u kamen nebo ústředního topení si můžete naplno vychutnat teplé sluneční paprsky, koupat se u moře a popíjet lahodné drinky. Na ostrově Curacao se potkáte s obyvateli až 50 různých národností, ideální prostor poznat i lidi odlišných kultur. Tomu všemu náhrává levná letenka, protože objednat si kompletní dovolenou na Curacao je omnoho nákladnější.

⇆ Curacao - Karibik 13.990,- kč kalendář

American Airlines - Karibik - letenky levně Curacao 14.490,- kč

Vzhůru do oblak za dobrodružstvím! Zkušenější cestovatelé vyhlížející levné letenky do Karibiku majíc platnou ESTA kartu či americké vízum můžou šáhnout po zvýhodněném tarifu American Airlines v cz systému s odletem z německého Mnichova za cenu  14.490,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o zpáteční levné letenky na Curacao s návratem do stejného města.

Termíny: akční letenky obsahují kalendáře pro snadný výběr, ani teď tomu nebude jinak. Klikněte na odkaz pro rezervaci levné letenky Curacao ve spodní části této zprávy a nechte si zobrazit aktuálně volné termíny s možností výběru volného letu a okamžité rezervace. K dnešnímu datu jsou k mání letenky na Curacao na období od 21. listopadu až do 30. března 2014.

Popis tarifu akční letenky Nizozemské Antily (Curacao) - startuje se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na Barajas Arpt, Madrid, Španělsko a druhým na Miami Intl, Miami, Spojené Státy Americké. Přílet je na Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Nizozemské Antily. Zpáteční let kopíruje stejnou letovou trasu.

Tip: odlety z Mnichova jsou díky poloze tohoto německého města atraktivní pro mnoho čechů, zvláště, jedná-li se o levné letenky do exotických vyhlášených destinací jako je Curacao. Akce je platná do vyprodání volných letových kapacit, nebo do odvolání, takže se vyplatí objednávat rychle.

Rezervace levné letenky Curacao - Karibik (Nizozemské Antily)

Air Berlin - Karibik - levné letenky Curacao 13.380,- kč

Do jižní časti Karibského moře si nyní zaletíte levně s tarifem letecké společnosti Air Berlin! V systému se objevila nabídka, která určitě stojí za zmínku, jsou tady zpáteční levné letenky na Curacao, karibský ostrov ležící v souostroví Malé Antily za cenu 13.380,- kč včetně tax a poplatků s odletem z německého Mnichova a návratem do stejného města.

K dispozici jsou levné letenky do Karibiku (Curacao) na poslední vybrané termíny od 12. února do 9. dubna 2013. Akční lety do Karibiku s německou leteckou společností Air Berlin startují z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo (1h a 25 minut) s příletem na letiště Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Nizozemské Antily.

Jedná se o poslední termíny levných letenek na Curacao v tomto tarifu, takže všichni zájemci o akční letenky do Karibiku, vyberte si ihned z posledních termínů, jinak už nebude šance levné letenky v tarifu Air Berlin rezervovat včas. Pro méně znalé přidáme i tip na levné ubytování na Curacao, najdete jej zde.

Online rezervace levné letenky Cucarao (Karibik - Malé Antily)

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur