Air Berlin - Karibik - levné letenky Curacao 13.380,- kč

Do jižní časti Karibského moře si nyní zaletíte levně s tarifem letecké společnosti Air Berlin! V systému se objevila nabídka, která určitě stojí za zmínku, jsou tady zpáteční levné letenky na Curacao, karibský ostrov ležící v souostroví Malé Antily za cenu 13.380,- kč včetně tax a poplatků s odletem z německého Mnichova a návratem do stejného města.

K dispozici jsou levné letenky do Karibiku (Curacao) na poslední vybrané termíny od 12. února do 9. dubna 2013. Akční lety do Karibiku s německou leteckou společností Air Berlin startují z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo (1h a 25 minut) s příletem na letiště Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Nizozemské Antily.

Jedná se o poslední termíny levných letenek na Curacao v tomto tarifu, takže všichni zájemci o akční letenky do Karibiku, vyberte si ihned z posledních termínů, jinak už nebude šance levné letenky v tarifu Air Berlin rezervovat včas. Pro méně znalé přidáme i tip na levné ubytování na Curacao, najdete jej zde.

Online rezervace levné letenky Cucarao (Karibik - Malé Antily)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.