Air Berlin - Karibik - levné letenky Curacao 13.380,- kč

Do jižní časti Karibského moře si nyní zaletíte levně s tarifem letecké společnosti Air Berlin! V systému se objevila nabídka, která určitě stojí za zmínku, jsou tady zpáteční levné letenky na Curacao, karibský ostrov ležící v souostroví Malé Antily za cenu 13.380,- kč včetně tax a poplatků s odletem z německého Mnichova a návratem do stejného města.

K dispozici jsou levné letenky do Karibiku (Curacao) na poslední vybrané termíny od 12. února do 9. dubna 2013. Akční lety do Karibiku s německou leteckou společností Air Berlin startují z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo (1h a 25 minut) s příletem na letiště Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Nizozemské Antily.

Jedná se o poslední termíny levných letenek na Curacao v tomto tarifu, takže všichni zájemci o akční letenky do Karibiku, vyberte si ihned z posledních termínů, jinak už nebude šance levné letenky v tarifu Air Berlin rezervovat včas. Pro méně znalé přidáme i tip na levné ubytování na Curacao, najdete jej zde.

Online rezervace levné letenky Cucarao (Karibik - Malé Antily)

Letecké společnosti
Oblíbené lety