Air Berlin - Karibik - levné letenky Curacao 13.380,- kč

Do jižní časti Karibského moře si nyní zaletíte levně s tarifem letecké společnosti Air Berlin! V systému se objevila nabídka, která určitě stojí za zmínku, jsou tady zpáteční levné letenky na Curacao, karibský ostrov ležící v souostroví Malé Antily za cenu 13.380,- kč včetně tax a poplatků s odletem z německého Mnichova a návratem do stejného města.

K dispozici jsou levné letenky do Karibiku (Curacao) na poslední vybrané termíny od 12. února do 9. dubna 2013. Akční lety do Karibiku s německou leteckou společností Air Berlin startují z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo (1h a 25 minut) s příletem na letiště Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Nizozemské Antily.

Jedná se o poslední termíny levných letenek na Curacao v tomto tarifu, takže všichni zájemci o akční letenky do Karibiku, vyberte si ihned z posledních termínů, jinak už nebude šance levné letenky v tarifu Air Berlin rezervovat včas. Pro méně znalé přidáme i tip na levné ubytování na Curacao, najdete jej zde.

Online rezervace levné letenky Cucarao (Karibik - Malé Antily)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.