American Airlines - Karibik - letenky levně Curacao 14.490,- kč

Vzhůru do oblak za dobrodružstvím! Zkušenější cestovatelé vyhlížející levné letenky do Karibiku majíc platnou ESTA kartu či americké vízum můžou šáhnout po zvýhodněném tarifu American Airlines v cz systému s odletem z německého Mnichova za cenu  14.490,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o zpáteční levné letenky na Curacao s návratem do stejného města.

Termíny: akční letenky obsahují kalendáře pro snadný výběr, ani teď tomu nebude jinak. Klikněte na odkaz pro rezervaci levné letenky Curacao ve spodní části této zprávy a nechte si zobrazit aktuálně volné termíny s možností výběru volného letu a okamžité rezervace. K dnešnímu datu jsou k mání letenky na Curacao na období od 21. listopadu až do 30. března 2014.

Popis tarifu akční letenky Nizozemské Antily (Curacao) - startuje se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na Barajas Arpt, Madrid, Španělsko a druhým na Miami Intl, Miami, Spojené Státy Americké. Přílet je na Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Nizozemské Antily. Zpáteční let kopíruje stejnou letovou trasu.

Tip: odlety z Mnichova jsou díky poloze tohoto německého města atraktivní pro mnoho čechů, zvláště, jedná-li se o levné letenky do exotických vyhlášených destinací jako je Curacao. Akce je platná do vyprodání volných letových kapacit, nebo do odvolání, takže se vyplatí objednávat rychle.

Rezervace levné letenky Curacao - Karibik (Nizozemské Antily)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.