American Airlines - Karibik - letenky levně Curacao 14.490,- kč

Vzhůru do oblak za dobrodružstvím! Zkušenější cestovatelé vyhlížející levné letenky do Karibiku majíc platnou ESTA kartu či americké vízum můžou šáhnout po zvýhodněném tarifu American Airlines v cz systému s odletem z německého Mnichova za cenu  14.490,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o zpáteční levné letenky na Curacao s návratem do stejného města.

Termíny: akční letenky obsahují kalendáře pro snadný výběr, ani teď tomu nebude jinak. Klikněte na odkaz pro rezervaci levné letenky Curacao ve spodní části této zprávy a nechte si zobrazit aktuálně volné termíny s možností výběru volného letu a okamžité rezervace. K dnešnímu datu jsou k mání letenky na Curacao na období od 21. listopadu až do 30. března 2014.

Popis tarifu akční letenky Nizozemské Antily (Curacao) - startuje se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na Barajas Arpt, Madrid, Španělsko a druhým na Miami Intl, Miami, Spojené Státy Americké. Přílet je na Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Nizozemské Antily. Zpáteční let kopíruje stejnou letovou trasu.

Tip: odlety z Mnichova jsou díky poloze tohoto německého města atraktivní pro mnoho čechů, zvláště, jedná-li se o levné letenky do exotických vyhlášených destinací jako je Curacao. Akce je platná do vyprodání volných letových kapacit, nebo do odvolání, takže se vyplatí objednávat rychle.

Rezervace levné letenky Curacao - Karibik (Nizozemské Antily)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.