Milán - Rio de Janeiro

TIP! Royal Air Maroc - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro 11.490,- kč

TIP! Royal Air Maroc - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro 11.490,- kč

Bránu Jižní Ameriky otevírá marocká aerolinka Royal Air Maroc. Od léta co se prodala linka z Vídně za 14.890,- kč se levných letenek do Brazílie na trhu objevovalo málo. Za doporučení stojí až nynější akční tarif s levnou letenkou do Rio de Janeiro za 11.490,- kč s odletem z Milána a to je předpoklad pro více než razantní úsporu, nemyslíte?

Royal Air Maroc ⇆ Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro (zpáteční) 9.578,- kč

akce letenky Rio de Janeiro - BrazíliePlánujete jarní návštěvu Jižní Ameriky? Solidní podmínky nám předkládá exotická aerolinka Royal Air Maroc. Let do Brazílie s touto společností z italského Milána nebo Říma nevychází vůbec špatně. Tyto dvě odletové "lowcost" destinace nám umožňují dostat cenu zpáteční letenky do Rio de Janeiro pod deset tisíc. Postačí pouhých 9.578,- kč.

Alitalia ⇆ Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro (zpáteční) 11.639,- kč

akce letenky Rio de Janeiro - BrazílieHurá do Brazílie! Chyťte opětovně hozenou rukavici italské letecké společnosti Alitalia. Vyprodané letenky Rio de Janeiro z Prahy za 14 tisíc nahrazujeme tipem na atraktivní lety do Jižní Ameriky od stejného dopravce z italského Milána a návratem do Vídně nebo Mnichova s úsporou cca dvou tisíc. Odletět z tohoto italského města kam se dostaneme letecky už za 300,- kč představuje zpřístupnit si aktuální letenky do Ria za 11.639,- kč.

Alitalia - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro 13.799,- kč

Chcete zažít velký kulturní zážitek v Jižní Americe? Co takhle výlet za bezvadné peníze na jednu z nejočekávanějších akcí roku 2013! Jsou tady levné letenky do Rio de Janeiro v době, kdy se koná brazilský karneval 2014 v Riu na pláži Copacabana. Nabízí se zpáteční akční letenky za 13.799,- kč s taxami i poplatky. Odlety jsou z cenově dobře dostupného italského Milána a návraty do Prahy.

Dostupnost: Jen si připomeňme, že letošní karneval v Riu se bude konat v termínu od 1. až 4. března 2014. Naše levné letenky do Brazílie (Rio de Janeiro) přinášejí kalendář na období 6. února 2014 až do 12. května 2014, čili do něj spadá i zmíněné období. Více informací k volným letenkám do Ria najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky.

Info k lince: Akční lety Rio de Janeiro vypravuje letecká společnost Alitalia. Odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na Fiumicino Arpt, Řím, Itálie a příletem na letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie. Stejně i zpět, ovšem s příletem na Václav Havel Praha (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika.

Tip: Toto je jediná současná akce na letenky do Brazílie, výletníci do Jižní Ameriky by si měli termíny zaknihovat co nejdříve. Hlavní důvod je omezený počet termínů na nejatraktivnější termíny. Chcete s něčím poradit? Napište nám do diskusního fóra, nebo na facebook.

Alitalia - Brazílie - levné letenky do Rio de Janeiro 10.390,- kč

Karnevaly, samba a nádherné pláže. Ano, jsou tady letenky do Rio de Janeiro a opět v zajímavém tarifu aerolinek Alitalia. Chcete-li levné letenky do Brazílie na termíny od listopadu do března, máte k dispozici nový kalendář letenek s cenou 10.390,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o tarif levné letenky Rio de Janeiro s odletem z Milána a návratem do stejného města (zpáteční letenky).

A jako příklad si můžeme uvést rezervaci levné letenky Rio de Janeiro například na termín z listopadu na prosinec 28.11. - 13.12., nebo kratší do 9.12. Kompletní aktuální volné levné letenky do Brazílie naleznete pod odkazem na rezervaci letenky. Odlétá se z letiště Linate Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Fiumicino Arpt, Řím, Itálie (1 hod 20 min) a příletem na letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie.

Pokud nevíte jak se dá dopravit levně do Milána z naší země, doporučujeme např. rezervaci lowcost letenky do Milána (Praha - Milán a Milán - Praha), které si rezervujete již od 824,- kč (v ceně příruční zavazadlo). Co se týká ubytování v Rio de Janeiro, mrkněte na tuto stránku, dá se tam vybrat levně hodně slušný hotel (427,- kč / noc). Zaknihování levné letenky do Rio de Janeiro si proveďte ještě dnes a ušetřete na letence!

Online rezervace levné letenky Rio de Janeiro (Brazílie)

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur