Alitalia - Brazílie - levné letenky do Rio de Janeiro 10.390,- kč

Karnevaly, samba a nádherné pláže. Ano, jsou tady letenky do Rio de Janeiro a opět v zajímavém tarifu aerolinek Alitalia. Chcete-li levné letenky do Brazílie na termíny od listopadu do března, máte k dispozici nový kalendář letenek s cenou 10.390,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o tarif levné letenky Rio de Janeiro s odletem z Milána a návratem do stejného města (zpáteční letenky).

A jako příklad si můžeme uvést rezervaci levné letenky Rio de Janeiro například na termín z listopadu na prosinec 28.11. - 13.12., nebo kratší do 9.12. Kompletní aktuální volné levné letenky do Brazílie naleznete pod odkazem na rezervaci letenky. Odlétá se z letiště Linate Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Fiumicino Arpt, Řím, Itálie (1 hod 20 min) a příletem na letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie.

Pokud nevíte jak se dá dopravit levně do Milána z naší země, doporučujeme např. rezervaci lowcost letenky do Milána (Praha - Milán a Milán - Praha), které si rezervujete již od 824,- kč (v ceně příruční zavazadlo). Co se týká ubytování v Rio de Janeiro, mrkněte na tuto stránku, dá se tam vybrat levně hodně slušný hotel (427,- kč / noc). Zaknihování levné letenky do Rio de Janeiro si proveďte ještě dnes a ušetřete na letence!

Online rezervace levné letenky Rio de Janeiro (Brazílie)

Letecké společnosti
Oblíbené lety