Alitalia - Brazílie - levné letenky do Rio de Janeiro 10.390,- kč

Karnevaly, samba a nádherné pláže. Ano, jsou tady letenky do Rio de Janeiro a opět v zajímavém tarifu aerolinek Alitalia. Chcete-li levné letenky do Brazílie na termíny od listopadu do března, máte k dispozici nový kalendář letenek s cenou 10.390,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o tarif levné letenky Rio de Janeiro s odletem z Milána a návratem do stejného města (zpáteční letenky).

A jako příklad si můžeme uvést rezervaci levné letenky Rio de Janeiro například na termín z listopadu na prosinec 28.11. - 13.12., nebo kratší do 9.12. Kompletní aktuální volné levné letenky do Brazílie naleznete pod odkazem na rezervaci letenky. Odlétá se z letiště Linate Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Fiumicino Arpt, Řím, Itálie (1 hod 20 min) a příletem na letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie.

Pokud nevíte jak se dá dopravit levně do Milána z naší země, doporučujeme např. rezervaci lowcost letenky do Milána (Praha - Milán a Milán - Praha), které si rezervujete již od 824,- kč (v ceně příruční zavazadlo). Co se týká ubytování v Rio de Janeiro, mrkněte na tuto stránku, dá se tam vybrat levně hodně slušný hotel (427,- kč / noc). Zaknihování levné letenky do Rio de Janeiro si proveďte ještě dnes a ušetřete na letence!

Online rezervace levné letenky Rio de Janeiro (Brazílie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.