Alitalia - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro 13.799,- kč

Chcete zažít velký kulturní zážitek v Jižní Americe? Co takhle výlet za bezvadné peníze na jednu z nejočekávanějších akcí roku 2013! Jsou tady levné letenky do Rio de Janeiro v době, kdy se koná brazilský karneval 2014 v Riu na pláži Copacabana. Nabízí se zpáteční akční letenky za 13.799,- kč s taxami i poplatky. Odlety jsou z cenově dobře dostupného italského Milána a návraty do Prahy.

Dostupnost: Jen si připomeňme, že letošní karneval v Riu se bude konat v termínu od 1. až 4. března 2014. Naše levné letenky do Brazílie (Rio de Janeiro) přinášejí kalendář na období 6. února 2014 až do 12. května 2014, čili do něj spadá i zmíněné období. Více informací k volným letenkám do Ria najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky.

Info k lince: Akční lety Rio de Janeiro vypravuje letecká společnost Alitalia. Odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na Fiumicino Arpt, Řím, Itálie a příletem na letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie. Stejně i zpět, ovšem s příletem na Václav Havel Praha (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika.

Tip: Toto je jediná současná akce na letenky do Brazílie, výletníci do Jižní Ameriky by si měli termíny zaknihovat co nejdříve. Hlavní důvod je omezený počet termínů na nejatraktivnější termíny. Chcete s něčím poradit? Napište nám do diskusního fóra, nebo na facebook.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.