Alitalia - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro 13.799,- kč

Chcete zažít velký kulturní zážitek v Jižní Americe? Co takhle výlet za bezvadné peníze na jednu z nejočekávanějších akcí roku 2013! Jsou tady levné letenky do Rio de Janeiro v době, kdy se koná brazilský karneval 2014 v Riu na pláži Copacabana. Nabízí se zpáteční akční letenky za 13.799,- kč s taxami i poplatky. Odlety jsou z cenově dobře dostupného italského Milána a návraty do Prahy.

Dostupnost: Jen si připomeňme, že letošní karneval v Riu se bude konat v termínu od 1. až 4. března 2014. Naše levné letenky do Brazílie (Rio de Janeiro) přinášejí kalendář na období 6. února 2014 až do 12. května 2014, čili do něj spadá i zmíněné období. Více informací k volným letenkám do Ria najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky.

Info k lince: Akční lety Rio de Janeiro vypravuje letecká společnost Alitalia. Odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na Fiumicino Arpt, Řím, Itálie a příletem na letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie. Stejně i zpět, ovšem s příletem na Václav Havel Praha (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika.

Tip: Toto je jediná současná akce na letenky do Brazílie, výletníci do Jižní Ameriky by si měli termíny zaknihovat co nejdříve. Hlavní důvod je omezený počet termínů na nejatraktivnější termíny. Chcete s něčím poradit? Napište nám do diskusního fóra, nebo na facebook.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.