Kuala Lumpur - Vídeň

China Southern ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy 12.266,-

Nejen za návštěvou 450 metrových budov Petronas Twin Towers láká přední dopravce China Southern Airlines s letenkami do Kuala Lumpur z Prahy. Jak letět levně do Malajsie z Prahy jsme si ukázali naposledy na konci dubna v tarifu Turkish Airlines. Tehdy se daly objednávat letenky Kuala Lumpur za 15.289,- kč i s poplatky. Teď je to obousměrný let pouhých 12.266,- kč!

Dnes ovšem přinášíme ještě lepší cenu a to dosti razantním způsobem. Je nutno zmínit, že levné letenky od China Southern Airlines by předchozímu tarifu ani nekonkurovaly, protože celkem plynule navazují na minulé termíny. S Turkish Airlines se totiž bookovalo na termíny od května do listopadu 2014, kdežto nový tarif sebou přináší možnosti vycestovat do Malajsie v období od podzimu až do jara, přesně to je listopad 2014 až  27. března 2015!

Dovolte nám představit také základní nastínění tarifních podmínek pro levný let do této dominantní turistické destinace. Letí se po trase: Praha  →  Amsterdam  (Czech Airlines), dále Amsterdam  →  Kanton  China Southern a finálně Kanton  →  Kuala Lumpur  China Southern. Zpátky místo Amsterdamu letíte přes Paříž s Air France, přilétá na letiště do rakouské Vídně.

Využijte žní současných zlevněných tarifů letenek. Ušetříte tak na cestě i do mnohdy velmi vzdálené destinace slušnou řádku tisíců, které zůstanou ve Vaší kapse. Na konci článku je pod rezervačním odkazem "kalendář" celý letový itinerář. Prodávat letenky do Kuala Lumpur za 12 tisíc se budou jen do vyprodání. Aktuální objednávka vám zajistí široké rozpětí volných termínů, tak neváhejte!

⇆ Kuala Lumpur - Malajsie z Prahy 12.266,- kč kalendář

Malajsie - levné letenky do Kuala Lumpur z Prahy 14.430,- kč

A nyní nabídka skutečně exkluzivní! Příznivci levného cestování, kteří mají namířeno do Malajsie můžou jásat! Jako na zavolanou se totiž objevily levné letenky do Kuala Lumpur, asijského moderního velkoměsta s nádechem starých tradic. Tarif je vhodný pro všechny letenkáře, kteří chcou ušetřit a kteří nemají rádi dlouhé cestování do místa odletu a z místa příletu.

Jedná se totiž o levné letenky do Kuala Lumpur s odletem z Prahy a návratem do Vídně. A za kolik to vlastně? Tyto zpáteční akční letenky do Malajsie si pořídíte za suprovní cenu 14.430,- kč i s poplatky (letenka tam i zpět) nutno dodat, že cena platí při současné rezervaci. Levné lety do Kuala Lumpur vypravuje letecká společnost China Southern Airlines.

Dostupnost: za cenu 14.430,- kč jsou v systému bohatě zastoupeny početné termíny na levné letenky do Kuala Lumpur v období od 2. listopadu až do 26. února 2014. Na každý měsíc je dostačný počet letenek, musíte ale vybírat nyní, protože již za pár dnů bude po akci. Levné letenky si vyberete z kalendáře. Oranžově označené dny jsou volné a je v nich možné provést levný let.

Souhrnné informace k letu: poletíte s aerolinkami China Southern Airlines ze startem z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s prvním mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a druhým na Baiyun Airport, Kanton, Čína, přílet je na Kuala Lumpur International. Zpáteční let má druhé mezipřistání na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie a příletem na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Online rezervace levné letenky Kuala Lumpur (Malajsie)

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur