Malajsie - levné letenky do Kuala Lumpur z Prahy 14.430,- kč

A nyní nabídka skutečně exkluzivní! Příznivci levného cestování, kteří mají namířeno do Malajsie můžou jásat! Jako na zavolanou se totiž objevily levné letenky do Kuala Lumpur, asijského moderního velkoměsta s nádechem starých tradic. Tarif je vhodný pro všechny letenkáře, kteří chcou ušetřit a kteří nemají rádi dlouhé cestování do místa odletu a z místa příletu.

Jedná se totiž o levné letenky do Kuala Lumpur s odletem z Prahy a návratem do Vídně. A za kolik to vlastně? Tyto zpáteční akční letenky do Malajsie si pořídíte za suprovní cenu 14.430,- kč i s poplatky (letenka tam i zpět) nutno dodat, že cena platí při současné rezervaci. Levné lety do Kuala Lumpur vypravuje letecká společnost China Southern Airlines.

Dostupnost: za cenu 14.430,- kč jsou v systému bohatě zastoupeny početné termíny na levné letenky do Kuala Lumpur v období od 2. listopadu až do 26. února 2014. Na každý měsíc je dostačný počet letenek, musíte ale vybírat nyní, protože již za pár dnů bude po akci. Levné letenky si vyberete z kalendáře. Oranžově označené dny jsou volné a je v nich možné provést levný let.

Souhrnné informace k letu: poletíte s aerolinkami China Southern Airlines ze startem z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s prvním mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a druhým na Baiyun Airport, Kanton, Čína, přílet je na Kuala Lumpur International. Zpáteční let má druhé mezipřistání na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie a příletem na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Online rezervace levné letenky Kuala Lumpur (Malajsie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.