China Southern ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy 12.266,-

Nejen za návštěvou 450 metrových budov Petronas Twin Towers láká přední dopravce China Southern Airlines s letenkami do Kuala Lumpur z Prahy. Jak letět levně do Malajsie z Prahy jsme si ukázali naposledy na konci dubna v tarifu Turkish Airlines. Tehdy se daly objednávat letenky Kuala Lumpur za 15.289,- kč i s poplatky. Teď je to obousměrný let pouhých 12.266,- kč!

Dnes ovšem přinášíme ještě lepší cenu a to dosti razantním způsobem. Je nutno zmínit, že levné letenky od China Southern Airlines by předchozímu tarifu ani nekonkurovaly, protože celkem plynule navazují na minulé termíny. S Turkish Airlines se totiž bookovalo na termíny od května do listopadu 2014, kdežto nový tarif sebou přináší možnosti vycestovat do Malajsie v období od podzimu až do jara, přesně to je listopad 2014 až  27. března 2015!

Dovolte nám představit také základní nastínění tarifních podmínek pro levný let do této dominantní turistické destinace. Letí se po trase: Praha  →  Amsterdam  (Czech Airlines), dále Amsterdam  →  Kanton  China Southern a finálně Kanton  →  Kuala Lumpur  China Southern. Zpátky místo Amsterdamu letíte přes Paříž s Air France, přilétá na letiště do rakouské Vídně.

Využijte žní současných zlevněných tarifů letenek. Ušetříte tak na cestě i do mnohdy velmi vzdálené destinace slušnou řádku tisíců, které zůstanou ve Vaší kapse. Na konci článku je pod rezervačním odkazem "kalendář" celý letový itinerář. Prodávat letenky do Kuala Lumpur za 12 tisíc se budou jen do vyprodání. Aktuální objednávka vám zajistí široké rozpětí volných termínů, tak neváhejte!

⇆ Kuala Lumpur - Malajsie z Prahy 12.266,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.