Nové termíny: Spojené Arabské Emiráty - levné letenky Dubaj z Prahy (a zpět) 7.990,-

Nové termíny: Spojené Arabské Emiráty - levné letenky Dubaj z Prahy (a zpět) 7.990,- Kč

Kam teď vyráží a plánuje cestu většina Čechů chtějíc porelaxovat? Jsou to Spojené Arabské Emiráty a konkrétně honosný Dubaj. Letenky jsou na příznivé cenové úrovni a téměř žádné restrikce. Dnes se podíváme na levnější variantu z ČR, kterou nabízí Ukraine International Airlines. Jsou to levné letenky do Dubaje z Prahy za cenu 7.990,- Kč.

Dostupnost: Sbalit a vyrazit do Spojených Arabských Emirátů můžeme s Ukraine Airlines již příští měsíc. Kalendář dovoluje rezervaci levné letenky Dubaj z Prahy při odletech od 5. května s návraty do 30. října 2021.

U těchto letenek do Dubaje máme v ceně pouze přířuční zavazadla. Linka do Emirátů vede z letiště Praha (PRG) přes Kyjev Borispol (KBP) - Ukrajina, aby finálně přistálo na letišti Dubai airport (DXB) - Dubaj - SAE.

Tip: Nevadí vám odlet do Dubaje z Budapešti? Pak mrkněte na letenky od Wizz Air. Letenky do Spojených Arabských Emirátů dokážeme v takovém připadě srazit až na 4.902,- Kč u obousměrného letu.

Dáváte naopak přednost co největšímu komfortu a kvalitě služeb. V takovém případě je volba jasná - Qatar Airways. Oblíbená 5* aerolinka nabízí letenky Praha - Dubaj a zpět za 10.490,- Kč. Odkaz najdete níže.

Rezervace letenky:

  Dubaj - SAE (z Prahy - Ukraine A.) 7.990,- Kč rezervace
  Dubaj - SAE (z Budapešti - Wizz Air) od 4.902,- Kč rezervace
  Dubaj - SAE (z Prahy - Qatar A.) 10.490,- Kč rezervace

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety