Nová linka! Wizz Air - Kosovo - levné letenky Priština z Vídně (zpáteční) od 1.045,- Kč

Nová linka! Wizz Air - Srbsko - levné letenky Priština z Vídně (zpáteční) od 1.045,- Kč
Rezervace letenky

Občas v našem repertoáru tipů na levné letenky najdete i vyjímečné možnosti individuálního cestování a to je právě i tento případ. Dnes představujeme tip na levné letenky do Kosova! Maďarská letecká společnost Wizz Air zahájila lety do Přištiny. Koukněte na tarif zpáteční levné letenky Priština s odletem z Vídně za cenu od 1.045,- Kč.

Dostupnost: Obousměrné levné letenky do Prištiny z Vídně je možné objednávat na termíny již od pozítří. Na červenec je ale cena letenky Kosova celkem astronomická. Daleko lépe vychází levné letenky Kosovo s odletem z letiště Vídeň Schwechat na datumy od konce srpna. Létat do Kosova s Wizz Air se dá až do 15. června 2022.

Odlety do Kosova jsou vypravovány z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko a vedou přímo na letiště Priština (PRN) Pristina airport - Kosovo.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.