MEGA AKCE! Malajsie ↔ letenky Praha - Kuala Lumpur 12.662,- kč

Mega akce na obzoru. Upozorňujeme na aktualizovaný tarif s letenkami do Malajsie. Díky podstatnému snížení ceny v tarifu na zpáteční levné letenky do Kuala Lumpur z Prahy se zrodila nejlepší cena poslední doby. Letenky Praha - Kuala Lumpur a zpět jsou teď k dostání za báječnou cenu 12.662,- kč s taxami i poplatky.

Již jsme vás na tento tarif upozorňovali před třemi dny (zde), v té době však ještě byla akční cena na hranici čtrnácti tisíc kč, což značí, že se cena dostala ještě téměř o patnáct stovek níže, než byla a to nám cestovatelům samozřejmě nemůže uniknout!

Připomeňme si podmínky pro rezervaci levné letenky Kuala Lumpur. Tarif obhospodařuje letecká společnost KLM za spolupráce Českých Aerolinií (ČSA). Období pro podniknutí levné cesty do malajského Kuala Lumpur je od prosince (už jen sporadicky) do 15. června 2014.

Tip: Klik na odkaz "rezervace" na konci tohoto letenkového tipu vás přesměruje rovnou do letenkového itineráře, kde jsou již znázorněná volná místa připravená k zabookování. Letenek není v žádném případě přebytek, pospěšte si, jinak nemáte šanci.

↔ Kuala Lumpur - Malajsie (z Prahy) 12.662,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.