Lufthansa - levné letenky do Singapuru z Prahy 14.420,- kč

Za málo peněz, hodně muziky! Preferujete pohodlné cestování do světa s odletem z Prahy? Tak přesně tohle právě nabízí aerolinka Lufthansa v tarifu na akční letenky do Singapuru s odletem z Prahy za cenu 14.480,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je dokonce zahrnuta i zpáteční letenka ze Singapuru do Prahy.

Pojďme tedy mrknout na levné letenky do Singapuru, města s mnoha mrakodrapy, obchodními centry a největší českou komunitou žijící v Asii. Levné letenky Singapur v tarifu Lufthansy je možné objednávat právě teď na volné termíny v období od 2. listopadu 2013 až do 28. února 2014. Akční letenky znamenají, že za jednotnou cenu 14.480,- si objednáte levné letenky po celé toto období.

Popis tarifu - poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo a příletem na Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur. Zpáteční lety kopírují identickou trasu, jen v opačném podání.

Vzhledem k atraktivnosti akce je i přes relativní dostatek termínů nutné si bookovat levné letenky co nejdříve, jelikož nebudou k mání až do vyprodání, ale jen pár dní. Letenky do Singapuru z Prahy pod 15 tis. kč patří mezi nejlevnější, pospěšte si tedy i vy a zarezervujte včas levný let!

Online rezervace levné letenky Singapur

Letecké společnosti
Oblíbené lety