Lufthansa - levné letenky do Singapuru z Prahy 14.420,- kč

Za málo peněz, hodně muziky! Preferujete pohodlné cestování do světa s odletem z Prahy? Tak přesně tohle právě nabízí aerolinka Lufthansa v tarifu na akční letenky do Singapuru s odletem z Prahy za cenu 14.480,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je dokonce zahrnuta i zpáteční letenka ze Singapuru do Prahy.

Pojďme tedy mrknout na levné letenky do Singapuru, města s mnoha mrakodrapy, obchodními centry a největší českou komunitou žijící v Asii. Levné letenky Singapur v tarifu Lufthansy je možné objednávat právě teď na volné termíny v období od 2. listopadu 2013 až do 28. února 2014. Akční letenky znamenají, že za jednotnou cenu 14.480,- si objednáte levné letenky po celé toto období.

Popis tarifu - poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo a příletem na Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur. Zpáteční lety kopírují identickou trasu, jen v opačném podání.

Vzhledem k atraktivnosti akce je i přes relativní dostatek termínů nutné si bookovat levné letenky co nejdříve, jelikož nebudou k mání až do vyprodání, ale jen pár dní. Letenky do Singapuru z Prahy pod 15 tis. kč patří mezi nejlevnější, pospěšte si tedy i vy a zarezervujte včas levný let!

Online rezervace levné letenky Singapur

Komentář

Odeslal: Anonym (neověřeno)on 6 Červen, 2013 - 15:42

Dobrý den, rádi bychom využili volné letenky na měsíc únor 2014, je to prosím ještě možné, po rozkliknutí a výběru na on-line rezervaci tam naskakuje vyšší cena.
Děkuji za zprávu a přeji hezký den.
Naďa Lážová

Odeslal: Anonym (neověřeno)on 6 Červen, 2013 - 15:43

Dobrý den, rádi bychom využili volné letenky na měsíc únor 2014, je to prosím ještě možné, po rozkliknutí a výběru na on-line rezervaci tam naskakuje vyšší cena.
Děkuji za zprávu a přeji hezký den.
Naďa Lážová
nlazova@seznam.cz

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.