Lufthansa - levné letenky do Singapuru z Prahy 14.420,- kč

Za málo peněz, hodně muziky! Preferujete pohodlné cestování do světa s odletem z Prahy? Tak přesně tohle právě nabízí aerolinka Lufthansa v tarifu na akční letenky do Singapuru s odletem z Prahy za cenu 14.480,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je dokonce zahrnuta i zpáteční letenka ze Singapuru do Prahy.

Pojďme tedy mrknout na levné letenky do Singapuru, města s mnoha mrakodrapy, obchodními centry a největší českou komunitou žijící v Asii. Levné letenky Singapur v tarifu Lufthansy je možné objednávat právě teď na volné termíny v období od 2. listopadu 2013 až do 28. února 2014. Akční letenky znamenají, že za jednotnou cenu 14.480,- si objednáte levné letenky po celé toto období.

Popis tarifu - poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo a příletem na Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur. Zpáteční lety kopírují identickou trasu, jen v opačném podání.

Vzhledem k atraktivnosti akce je i přes relativní dostatek termínů nutné si bookovat levné letenky co nejdříve, jelikož nebudou k mání až do vyprodání, ale jen pár dní. Letenky do Singapuru z Prahy pod 15 tis. kč patří mezi nejlevnější, pospěšte si tedy i vy a zarezervujte včas levný let!

Online rezervace levné letenky Singapur

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.