Lufthansa - Japonsko - letenky Nagoya, Osaka z Prahy 17.520,- kč

Letenky od Lufthansy nepatří zrovna mezi nejlevnější, ale stojí za to! Obzvláště, podaří-li se vám chytnout akční letenky. Přesně takové jsou i zpáteční levné letenky Naygoa, nebo letenky Osaka s odlety z Prahy stanoveny na ceně 17.520,- kč včetně tax a poplatků.

Aktuální možnosti rezervace zpáteční levné letenky do Japonska (Nagoya, Osaka) s odlety z Prahy za 17.520,- kč: obě akce mají v českém rezervačním systému vytvořené kalendáře. Termíny pro booking zpáteční levné letenky Osaka jsou od 5. listopadu do 31. března 2014, stejně jako u kalendáře letenky Nagoya. Volné termíny se ovšem nepatrně liší.

Tip: vyhlížíte-li vhodné zpáteční letenky do Japonska s odlety z Prahy, nemáte nad čím přemýšlet. V první řadě je potřeba si uvědomit, že tyto levné letenky nebývají v akcích příliš často. Druhý důležitý aspekt při rozhodování je pohodlnost letů, které mají jedno kratší mezipřistání ve Frankfurtu.

- online rezervace letenky Osaka (Japonsko) 17.520,- kč

- online rezervace letenky Nagoya (Japonsko) 17.520,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.