Lufthansa - Japonsko - letenky Nagoya, Osaka z Prahy 17.520,- kč

Letenky od Lufthansy nepatří zrovna mezi nejlevnější, ale stojí za to! Obzvláště, podaří-li se vám chytnout akční letenky. Přesně takové jsou i zpáteční levné letenky Naygoa, nebo letenky Osaka s odlety z Prahy stanoveny na ceně 17.520,- kč včetně tax a poplatků.

Aktuální možnosti rezervace zpáteční levné letenky do Japonska (Nagoya, Osaka) s odlety z Prahy za 17.520,- kč: obě akce mají v českém rezervačním systému vytvořené kalendáře. Termíny pro booking zpáteční levné letenky Osaka jsou od 5. listopadu do 31. března 2014, stejně jako u kalendáře letenky Nagoya. Volné termíny se ovšem nepatrně liší.

Tip: vyhlížíte-li vhodné zpáteční letenky do Japonska s odlety z Prahy, nemáte nad čím přemýšlet. V první řadě je potřeba si uvědomit, že tyto levné letenky nebývají v akcích příliš často. Druhý důležitý aspekt při rozhodování je pohodlnost letů, které mají jedno kratší mezipřistání ve Frankfurtu.

- online rezervace letenky Osaka (Japonsko) 17.520,- kč

- online rezervace letenky Nagoya (Japonsko) 17.520,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.