KLM ⇆ Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Prahy (a zpět) 14.380,- kč

Dočkali jsme se! Luxusní dovolenou ve vlastní režii nově umožňuje KLM! V tomto týdnu to vypadá na nadvládu nizozemské letecké společnosti na trhu akčních letenek. Trmácíte se neradi k vzdáleným odletům? Bezva! Právě pro vás jsou určeny levné letenky do Zanzibaru za 14.380,- kč včetně poplatků se zpátečními lety z letiště Praha.

Aerolinka na této trase nemá cenovou konkurenci. Když se podíváme do minulosti, byla to právě KLM, jenž měla poslední akční letenky do Tanzánie. To už je  ale hodně dávno. Poslední takové letenky jsme tu měli na začátku roku a ještě o tisícovku levněji, to se ovšem dalo letět v uplynulém období únor až březen. Naproti tomu, nyní si zarezervujete  levné letenky Zanzibar na nadcházející 9. září až 24. březen 2016.

Jak z Prahy do Zanzibaru? Itinerář trasy KLM je následující: Praha - Amsterdam - Dar Es Salaam - Zanzibar (ZNZ) a potom i stejně zpátky ze Zanzibaru do Prahy. Čekací časy se mohou měnit podle zvolených kritérii. Navolte si vybrané datum a poté mrkněte na konkrétní podmíny letu. Přeprava podpalubního a příručního zavazadla v ceně.

Ubytování v Zanzibaru není nejlevnější, ale při troše šikovnosti jde zajistit šikovně i hotel. V hlavním menu našich stránek máte odkaz na (ubytování), které vás odkáže na server booking.com s mnoha akcemi. Podívejte se také na hotelscombined.cz nebo trivago.cz. Půjčení auta doporučujeme přes oblíbený web rentalcars.com.

⇆ Zanzibar - Tanzánie (z Prahy) 14.380,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6290 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.