KLM ⇆ Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Prahy (a zpět) 14.380,- kč

Dočkali jsme se! Luxusní dovolenou ve vlastní režii nově umožňuje KLM! V tomto týdnu to vypadá na nadvládu nizozemské letecké společnosti na trhu akčních letenek. Trmácíte se neradi k vzdáleným odletům? Bezva! Právě pro vás jsou určeny levné letenky do Zanzibaru za 14.380,- kč včetně poplatků se zpátečními lety z letiště Praha.

Aerolinka na této trase nemá cenovou konkurenci. Když se podíváme do minulosti, byla to právě KLM, jenž měla poslední akční letenky do Tanzánie. To už je  ale hodně dávno. Poslední takové letenky jsme tu měli na začátku roku a ještě o tisícovku levněji, to se ovšem dalo letět v uplynulém období únor až březen. Naproti tomu, nyní si zarezervujete  levné letenky Zanzibar na nadcházející 9. září až 24. březen 2016.

Jak z Prahy do Zanzibaru? Itinerář trasy KLM je následující: Praha - Amsterdam - Dar Es Salaam - Zanzibar (ZNZ) a potom i stejně zpátky ze Zanzibaru do Prahy. Čekací časy se mohou měnit podle zvolených kritérii. Navolte si vybrané datum a poté mrkněte na konkrétní podmíny letu. Přeprava podpalubního a příručního zavazadla v ceně.

Ubytování v Zanzibaru není nejlevnější, ale při troše šikovnosti jde zajistit šikovně i hotel. V hlavním menu našich stránek máte odkaz na (ubytování), které vás odkáže na server booking.com s mnoha akcemi. Podívejte se také na hotelscombined.cz nebo trivago.cz. Půjčení auta doporučujeme přes oblíbený web rentalcars.com.

⇆ Zanzibar - Tanzánie (z Prahy) 14.380,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.