KLM ⇆ Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Prahy 13.479,- kč

***update - vyprodáno*** Stále častěji Čechy navštěvované exotické destinace mají na poli levných letenek další přírůstek! Ostrov rozlehající se mezi Afrikou a Ománem je teď dostupný v akci i při odletech z Prahy. Za nabídkou stojí nizozemská KLM, která vyprodukovala levné letenky Zanzibar za 13.479,- kč a to včetně zpáteční cesty.

Dostupnost: Obousměrné levné letenky do Tanzánie mají i kalendář! To je pozitivum. Špatná zpráva je, že na rezervaci je velmi málo času. V tuto chvíli najdete v itineráři lety do Zanzibaru z Prahy na termíny od 4. února do 28. březen. Napovíme vám, že druhý zmiňovaný měsíc v sobě zahrnuje daleko více volných míst.

Výhodná cena letenek do Zanzibaru s odletem z Česka je vykoupena poměrně náročným letem. Tarif, v kterém hravní roli sehrává aerolinka KLM startuje z Prahy a vede do Amsterdamu , odkud dále pokračujete do keňské Nairobi a poté již do finální destinace Zanzibar. Na lince se kromě holandského přepravce podílí také České Aerolinie a Kenya Airways.

Co říci na závěr? Snad jen, že letenky do Zanzibaru z Prahy se i přes relativní náročnost spoje Čechům určitě vyplatí zabookovat. Stihnete-li to, naskytne se před vámi cesta na překrásný africký ostrov s bohatou kultůrou a smaragdovým mořem. Více akčních letenek do Tanzánie najdete pod tímto odkazem.

⇆ Zanzibar - Tanzánie (z Prahy) 13.479,- kč kalendář