KLM ⇆ Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Prahy 13.479,- kč

***update - vyprodáno*** Stále častěji Čechy navštěvované exotické destinace mají na poli levných letenek další přírůstek! Ostrov rozlehající se mezi Afrikou a Ománem je teď dostupný v akci i při odletech z Prahy. Za nabídkou stojí nizozemská KLM, která vyprodukovala levné letenky Zanzibar za 13.479,- kč a to včetně zpáteční cesty.

Dostupnost: Obousměrné levné letenky do Tanzánie mají i kalendář! To je pozitivum. Špatná zpráva je, že na rezervaci je velmi málo času. V tuto chvíli najdete v itineráři lety do Zanzibaru z Prahy na termíny od 4. února do 28. březen. Napovíme vám, že druhý zmiňovaný měsíc v sobě zahrnuje daleko více volných míst.

Výhodná cena letenek do Zanzibaru s odletem z Česka je vykoupena poměrně náročným letem. Tarif, v kterém hravní roli sehrává aerolinka KLM startuje z Prahy a vede do Amsterdamu , odkud dále pokračujete do keňské Nairobi a poté již do finální destinace Zanzibar. Na lince se kromě holandského přepravce podílí také České Aerolinie a Kenya Airways.

Co říci na závěr? Snad jen, že letenky do Zanzibaru z Prahy se i přes relativní náročnost spoje Čechům určitě vyplatí zabookovat. Stihnete-li to, naskytne se před vámi cesta na překrásný africký ostrov s bohatou kultůrou a smaragdovým mořem. Více akčních letenek do Tanzánie najdete pod tímto odkazem.

⇆ Zanzibar - Tanzánie (z Prahy) 13.479,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.