KLM ⇆ Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Prahy 13.479,- kč

***update - vyprodáno*** Stále častěji Čechy navštěvované exotické destinace mají na poli levných letenek další přírůstek! Ostrov rozlehající se mezi Afrikou a Ománem je teď dostupný v akci i při odletech z Prahy. Za nabídkou stojí nizozemská KLM, která vyprodukovala levné letenky Zanzibar za 13.479,- kč a to včetně zpáteční cesty.

Dostupnost: Obousměrné levné letenky do Tanzánie mají i kalendář! To je pozitivum. Špatná zpráva je, že na rezervaci je velmi málo času. V tuto chvíli najdete v itineráři lety do Zanzibaru z Prahy na termíny od 4. února do 28. březen. Napovíme vám, že druhý zmiňovaný měsíc v sobě zahrnuje daleko více volných míst.

Výhodná cena letenek do Zanzibaru s odletem z Česka je vykoupena poměrně náročným letem. Tarif, v kterém hravní roli sehrává aerolinka KLM startuje z Prahy a vede do Amsterdamu , odkud dále pokračujete do keňské Nairobi a poté již do finální destinace Zanzibar. Na lince se kromě holandského přepravce podílí také České Aerolinie a Kenya Airways.

Co říci na závěr? Snad jen, že letenky do Zanzibaru z Prahy se i přes relativní náročnost spoje Čechům určitě vyplatí zabookovat. Stihnete-li to, naskytne se před vámi cesta na překrásný africký ostrov s bohatou kultůrou a smaragdovým mořem. Více akčních letenek do Tanzánie najdete pod tímto odkazem.

⇆ Zanzibar - Tanzánie (z Prahy) 13.479,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.