KLM ⇆ Tanzánie - levné letenky Kilimandžáro 9.066,- kč

Chtěli byste se stát horaly, ale nemáte pro to potřebné znalosti? Nevadí! Vylezte si na "nejdemokratičtější šestitisícovku" a zároveň na nejvyšší horu Afriky. Skvělé podmínky k takové výpravě teď poskytla nizozemská jednička KLM. Jestli to nemáte daleko do německého Mnichova nebo Berlína, využijte dnes zrozenou akci na levné letenky Kilimandžaro za 9.066,- kč.

Zdá se vám cena dobrá? Ano je to tak, není to žádný laciný reklamní trik. Vemte si, že poslední akční letenky do tanzanského Kilimandžara jsme tu měli v srpnu s Ethiopian Air (při odletech z Prahy za 12.907,- kč) a předtím se čekalo jeden rok, kdy se dalo letět levněji na křídlech Swiss Air. Zajímá vás dostupnost levných letenek do Tanzánie? Je to období od 30. března 2015 do 30. června.

Informace k letu: Protože cesta do Afriky není jen tak, bude na místě si povědět základní popis tarifu KLM. Odlety jsou tedy možné z Berlína nebo Mnichova v Německu. Trasa dále pokračuje přes holandský Amsterdam k příletu do Kilimandžára v Tanzánii. Cesta zpět je o krapet složitější vede přes keňské Nairobi a až poté Amsterdam (Precisionair) a Berlín (nebo Mnichov).

Tip: Denně pro vás mapujeme akce leteckých společností a ty vám pak servírujeme na stříbrném tácu. Díky tomu jste si tak mohli objednat levné letenky do Tanzánie, nejen v podání Kilimandžára. Navštivte tento odkaz. Narazíte na akce z minulosti s letenkami Dar Es Salaam, nebo Zanzibar. Kdo teď zaváhá, zase si na další akcičku nějaký ten pátek počká.

⇆ Kilimandžáro - Tanzánie (z Berlína) 9.066,- kč kalendář

⇆ Kilimandžáro - Tanzánie (z Mnichova) 9.166,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.