Jet Airways - Singapur - levné letenky Singapur z Prahy 11.848,- kč

Je tady tip na levné letenky z Prahy do města s nejvyšší kvalitou života na světě. O slovo se opět hlásí letecká společnost Jet Airways, která s letenkovým trhem řádně zacloumala již před několika dny. Jsou tu levné letenky do Singapuru, nejčistšího města světa s cenou 11.848,- kč s taxami i poplatky. Odlety z Prahy doplňují návraty do Mnichova, za příplatek i do Vídně.

Dostupnost: Volná data nevyhledávejte, jsou připraveny v akčním itineráři. Ten zahrnuje období pro rezervaci levné letenky od 28. ledna do 7. srpna 2014 jak pro lety do Singapuru s návraty do Mnichova či Vídně. Upozornění: v červenci a srpnu už jsou možné pouze návraty.

Info k letu: Odlet z letiště Praha vede k mezipřistání na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie, což letíte s British Airways. Z Londýna již s Jet Airways k mezipřistání na Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie. Přílétá se na letiště Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur. Stejně i zpět s příletem Mnichov, nebo Vídeň.

Tip: Komu jsou určeny levné letenky Singapur z Prahy v podání indické Jet Airways? Hlavně dobrodruhům a náročným cestovatelům, kteří se nebojí delšího čekání na další spoj. Využít toho lze třeba pro zkouknutí indického Bombaje, nebo britského Londýna, ve finále do Singapuru, co víc si přát!

Singapur z Prahy (z Prahy, návrat Mnichov) 11.848,- kč rezervace

Singapur z Prahy (z Prahy, návrat Vídeň) 13.029,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.