KLM - Japonsko - levné letenky Osaka z Prahy 11.990,- kč

Největší japonský ostrov Honšu, oblíbený především pro svou vytříbenou kuchyni a multikultůru se nyní nabízí levně letecky také pro odlety z Prahy! Za více než jen dobrou cenu tady máme zpáteční levné letenky Osaka z Prahy v tarifu nizozemského leteckého giganta KLM. Oproti minule je cena o 5.500,- kč níže. Za spoj Praha - Osaka a zpět teď zaplatíte pouhých 11.990,- kč včetně tax a poplatků.

Možná ještě lepší zpráva než je samotná cena letenky je dostupnost termínů. Akce = levné letenky do Japonska s výběrem volného data z kalendáře. V tuto chvíli máte k dispozici velmi slučný počet levných letenek do Osaky v období od 2. listopadu 2013 až do 23. dubna 2014. Postup je snadný. Stačí kliknout na odkaz pro rezervaci levné letenky Osaka a vybrat si z online kalendáře.

Info k letům s KLM: Tarif do Osaky podléhá odletům z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Přílet je na letiště Kansai International Arpt, Osaka, Japonsko. Zpáteční lety kopírují stejnou trasu.

Tip: Rozhodujícím tarifem při výběru levné letenky do Osaka je bezesporu nejen nízká cena, ale také velké množství volných termínů připravených k rezervaci. Podmínka akcí je vždy taková, že nemusí být časově omezeny a můžou být kdykoliv staženy z prodeje, vyplatí se tedy bookovat co nejdříve.

- online rezervace levné letenky Osaka - Japonsko 11.990,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.