KLM ⇆ Austrálie - levné letenky Perth z Prahy 22.426,- kč

Po květnových letenkách do Austrálie z Polska se pozornost začla upínat na letenky do opačné části světa z tuzemska. Jelikož promovat některé rádoby akce dopravců s cenou kolem 30 a více tisíc je nesmysl, až nyní nastal ten správný čas vám takový tip s letenkami do Austrálie předložit.

Velký humbuk a poptávku po levných letenkách Austrálie s odletem z Česka částečně hasí nizozemská KLM. Jsou tu zpáteční levné letenky Perth jakožto následovník lednové akce Perth s odletem z Vídně od Qatar Airways. 22.496,- kč je částka (včetně všech poplatků), která vám teď stačí k rezervaci letenky Praha - Perth a zpět.

Nebudeme už vás dále trápit plky kolem a vrhneme se na odkrytí volných termínů. Levné letenky do Austrálie od KLM si vyberte snadno z kalendáře. Období pro let do Perthu od června 2015 do března 2016 je trochu zkreslující. Zatímco pro nynějšího podniknutí letu s cílem Austrálie (akce Perth od KLM) jsou v kalendáři poslední letenky, termínů od října je dostatek.

Podmínky trasy od KLM. Cesta do Austrálie s tímto dopravcem představuje dva nenáročné přestupy, což je u letu k protinožčům velmi důležitý aspekt. Konkrétně odletíte do Perthu z letiště Praha (PRG) s mezipřistáním v Holandsku (Amsterdam) 2 hodiny a 10 minut + Abu Dhabí v Emirátech (pauza opět jen necelé dvě hodiny) a přílet na Perth, Australia  Perth Arpt (PER) a stejně i zpět.

Tip: Obousměrné akční letenky Perth s odletem z naší metropole za cenu 22 a půl tisíce kč v současnoti představují nejlevnější variantu pro let do Austrálie z ČR. Navíc se nemusíte obávat hrozné cesty. Čekačky jsou zcela minimální a doprava s KLM taky nepředstavuje žádné utrpení, tak neváhejte a rezervujte včas!

⇆ Perth - Austrálie (z Prahy) 22.458,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.