KLM ⇆ Austrálie - levné letenky Perth z Prahy 22.426,- kč

Po květnových letenkách do Austrálie z Polska se pozornost začla upínat na letenky do opačné části světa z tuzemska. Jelikož promovat některé rádoby akce dopravců s cenou kolem 30 a více tisíc je nesmysl, až nyní nastal ten správný čas vám takový tip s letenkami do Austrálie předložit.

Velký humbuk a poptávku po levných letenkách Austrálie s odletem z Česka částečně hasí nizozemská KLM. Jsou tu zpáteční levné letenky Perth jakožto následovník lednové akce Perth s odletem z Vídně od Qatar Airways. 22.496,- kč je částka (včetně všech poplatků), která vám teď stačí k rezervaci letenky Praha - Perth a zpět.

Nebudeme už vás dále trápit plky kolem a vrhneme se na odkrytí volných termínů. Levné letenky do Austrálie od KLM si vyberte snadno z kalendáře. Období pro let do Perthu od června 2015 do března 2016 je trochu zkreslující. Zatímco pro nynějšího podniknutí letu s cílem Austrálie (akce Perth od KLM) jsou v kalendáři poslední letenky, termínů od října je dostatek.

Podmínky trasy od KLM. Cesta do Austrálie s tímto dopravcem představuje dva nenáročné přestupy, což je u letu k protinožčům velmi důležitý aspekt. Konkrétně odletíte do Perthu z letiště Praha (PRG) s mezipřistáním v Holandsku (Amsterdam) 2 hodiny a 10 minut + Abu Dhabí v Emirátech (pauza opět jen necelé dvě hodiny) a přílet na Perth, Australia  Perth Arpt (PER) a stejně i zpět.

Tip: Obousměrné akční letenky Perth s odletem z naší metropole za cenu 22 a půl tisíce kč v současnoti představují nejlevnější variantu pro let do Austrálie z ČR. Navíc se nemusíte obávat hrozné cesty. Čekačky jsou zcela minimální a doprava s KLM taky nepředstavuje žádné utrpení, tak neváhejte a rezervujte včas!

⇆ Perth - Austrálie (z Prahy) 22.458,- kč kalendář