HIT! Ryanair - Španělsko - Baleárské ostrovy - levné letenky Menorca z Vídně (a zpět) ještě na léto od 898,- Kč

HIT! Ryanair - Španělsko - Baleárské ostrovy - levné letenky Menorca
Rezervace letenky

Méně slavnější sestra Mallorcy, přesto o nic horší! To je španělský ostrov na Baleárech s názvem Menorca. Proč o tom píšeme? Protože máme důvod k návštěvě! Obvykle se zpáteční letenky na Menorcu pod 1.500,- kč nedostávají, ale dnes nastal ten den, kdy po velmi dlouhé době jsou levné letenky Menorca k dostání od 898,- Kč!

Dostupnost: Tento nízkonákladový tarif s levnými letenkami na Baleárské ostrovy vypravuje z Vídně (letiště Schwechat), irská letecká společnost Ryanair. Oproti ostatním lowcostům mají tyto levné letenky na Menorcu z Vídně obrovskou výhodu. I v takto pokročilé fázi letních prázdnin si totiž objednáme levné letenky i na probíhající hlavní turistickou sezónu a toho se musí využít. Dobře vychází letenky Menorca jak na srpen, tak i přelom měsíce a taky na září.

Jak takový let na Baleárské ostrovy v režii lowcost aerolinek Ryanair vypadá? Odlety jsou z letiště Vídeň (VIE) - Rakousko a přílety jsou na letiště Menorca (MAH) Aerop De Menorca - Španělsko. K tomu je i zpáteční let a kabinové zavazadlo.

Více tipů na levné letenky Španělsko? Vždy aktuální inspirace je zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.