HIT! Ryanair - Řecko - levné letenky Korfu z Bratislavy (a zpět) na začátek léta od 1.046,-

HIT! Ryanair - Řecko - levné letenky Korfu z Bratislavy (a zpět) na začátek léta od 1.046,- Kč

Před deseti dny jsme přinesli zprávu o letenkách na řecký ostrov Korfu při odletech z Prahy od 1.891,- Kč, na což jste reagovali velkým zájmem a tak Ryanair spoj opět zdražil (dnes od 2.903,- Kč). Zoufat ale nemusíme. Kdo to nestihl, má příležitost si rezervovat levné letenky do Řecka od 1.046,- Kč. Využijte letenky na Korfu s odlety z Bratislavy.

Letenky do Řecka s odlety z ČR tento týden trochu podražili, za to letenky na Korfu ve verzi s odletem ze slovenské Bratislavy, podstatně zlevnily. Jen málokdy se podaří získat zpáteční letenku na řecký ostrov okolo tisícovky.

Dostupnost: Dobrá zprávy máme i z hlediska kapacity. Ty nejlevnější letenky na Korfu při odletech ze slovenské metropole připadají na začátek léta, tak neváhejte. Odlety začínají 3. červnem 2021. Sezóna končí 28. října, kdy jsou poslední návraty z Korfu.

Lowcost linka do Řecka letecké společnosti Ryanair je započata na letišti Bratislava (BTS) M.R Štefánika airport - Slovensko a vede na letiště Kerkyra (CFU) I Kapodistrias airport - Řecko.

Rezervace letenky:

  Korfu - Řecko (z Bratislavy) od 1.046,- Kč rezervace

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety