Eurowings ⇆ Dominikánská republika - levné letenky Puerto Plata a Punta Cana (zpáteční) 11.015,- kč

Přečtěte si náš aktuální návod na zabukování levné letenky s cílem Dominikánská republika! Nedávno vyprodané akční lety do letoviska Santo Domingo mají své následovníky. Ještě nedávno bychom doporučovaný tarif odpískali, ale změnili se okolnosti a tak se vyplatí objednávat obousměrné levné letenky Puerto Plata už za 11 tisíc a za doplatek třináctset korun i Punta Cana od aerolinek Eurowings při odletech z Kolína nad Rýnem.

Proč letět až z takto vzdáleného německého města? Zajisté lákavá cena letenek do Dominikánské republiky je nyní podpořena snadnou a hlavně levnou leteckou dostupností i s Prahou. Je to dáno nízkorozpočtovým tarifem Praha - Kolín nad Rýnem. Zpáteční letenka je v systému na termíny od září až do dubna 2016 dostupná už za necelých osmnáct stovek.

Snadno si tedy na to napasujeme i levné letenky Dominikánská republika od Eurowings. Obě letoviska (Puerto Plata a Punta Cana) vychází teď nejlevněji, objednáte-li cestu na letošní listopad a nebo prosinec, případně leden a březen příštího roku. Za vděk kromě celkově nízkých nákladů určitě vezmete již i následný přímý let. Níže příkládáme ukázky rezervací. Cena poletí nahoru, pospěšte si!

⇆ Puerto Plata - Dominikánská republika 11.015,- kč rezervace

⇆ Punta Cana - Dominikánská republika 12.366,- kč rezervace

⇆ Kolín nad Rýnem - Německo (z Prahy) 1.892,- kč rezervace

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.