Eurowings ⇆ Dominikánská republika - levné letenky Puerto Plata a Punta Cana (zpáteční) 11.015,- kč

Přečtěte si náš aktuální návod na zabukování levné letenky s cílem Dominikánská republika! Nedávno vyprodané akční lety do letoviska Santo Domingo mají své následovníky. Ještě nedávno bychom doporučovaný tarif odpískali, ale změnili se okolnosti a tak se vyplatí objednávat obousměrné levné letenky Puerto Plata už za 11 tisíc a za doplatek třináctset korun i Punta Cana od aerolinek Eurowings při odletech z Kolína nad Rýnem.

Proč letět až z takto vzdáleného německého města? Zajisté lákavá cena letenek do Dominikánské republiky je nyní podpořena snadnou a hlavně levnou leteckou dostupností i s Prahou. Je to dáno nízkorozpočtovým tarifem Praha - Kolín nad Rýnem. Zpáteční letenka je v systému na termíny od září až do dubna 2016 dostupná už za necelých osmnáct stovek.

Snadno si tedy na to napasujeme i levné letenky Dominikánská republika od Eurowings. Obě letoviska (Puerto Plata a Punta Cana) vychází teď nejlevněji, objednáte-li cestu na letošní listopad a nebo prosinec, případně leden a březen příštího roku. Za vděk kromě celkově nízkých nákladů určitě vezmete již i následný přímý let. Níže příkládáme ukázky rezervací. Cena poletí nahoru, pospěšte si!

⇆ Puerto Plata - Dominikánská republika 11.015,- kč rezervace

⇆ Punta Cana - Dominikánská republika 12.366,- kč rezervace

⇆ Kolín nad Rýnem - Německo (z Prahy) 1.892,- kč rezervace

Letecké společnosti