Etihad Airways - Srí Lanka - levné letenky do Colomba z Vídně 11.300,- kč

Srí Lanka je dostupná v akci konečně taky z Vídně! Ve spolupráci s leteckou společností Etihad Airways se podařilo vytvořit nové akční letenky do Colomba s cenou 11.300,- kč, zakončující zpáteční trasu v německém Mnichově. Po nabídce Emirates Airlines na lety z Prahy a levných letenkách Colombo z Prahy od ČSA + Jet Airways je to již třetí platná akce, z ktere je možné v těchto dnech vybírat levné letenky.

Stěžejní je samozřejmě vždy doba, po kterou je možné levné letenky na Srí Lanku objednávat. V případě akční letenek do Colomba od Etihad Airways je to doba na období od 12. března 2014 do 18. dubna 2014. Lety tam jsou dostupné v dostatečné míře hlavně v březnu, to samé platí o odletech ze Srí Lanky zpět do Mnichova.

Letí se z Vídně přes Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhý mezistop vede na letiště Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty s konečným příletem na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Zpáteční let má jen jedno mezipřistání v Abu Dhabí. Finální přílet je na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo. Všechny spoje na palubě Etihad Airways.

Tip: Zkontrolujte si ceny, dostupnost termínů, odletová místa a počet mezipřistání ještě předtím, než si letenku zabookujete. Za nabídkou Etihad Airways najdete link na výpis posledních tipů v kategorii levné letenky Colombo. Věnujte pár chvil i prostudováním pář řádků v dalších akcích, případně nám napište na náš facebook a my vám dle vašich požadavku poradíme ideální let.

↔ Colombo - Srí Lanka z Vídně 11.300,- kč rezervace

↔ Colombo - Srí Lanka výpis posledních akcí zde

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.