Etihad Airways - Srí Lanka - levné letenky do Colomba z Vídně 11.300,- kč

Srí Lanka je dostupná v akci konečně taky z Vídně! Ve spolupráci s leteckou společností Etihad Airways se podařilo vytvořit nové akční letenky do Colomba s cenou 11.300,- kč, zakončující zpáteční trasu v německém Mnichově. Po nabídce Emirates Airlines na lety z Prahy a levných letenkách Colombo z Prahy od ČSA + Jet Airways je to již třetí platná akce, z ktere je možné v těchto dnech vybírat levné letenky.

Stěžejní je samozřejmě vždy doba, po kterou je možné levné letenky na Srí Lanku objednávat. V případě akční letenek do Colomba od Etihad Airways je to doba na období od 12. března 2014 do 18. dubna 2014. Lety tam jsou dostupné v dostatečné míře hlavně v březnu, to samé platí o odletech ze Srí Lanky zpět do Mnichova.

Letí se z Vídně přes Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhý mezistop vede na letiště Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty s konečným příletem na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Zpáteční let má jen jedno mezipřistání v Abu Dhabí. Finální přílet je na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo. Všechny spoje na palubě Etihad Airways.

Tip: Zkontrolujte si ceny, dostupnost termínů, odletová místa a počet mezipřistání ještě předtím, než si letenku zabookujete. Za nabídkou Etihad Airways najdete link na výpis posledních tipů v kategorii levné letenky Colombo. Věnujte pár chvil i prostudováním pář řádků v dalších akcích, případně nám napište na náš facebook a my vám dle vašich požadavku poradíme ideální let.

↔ Colombo - Srí Lanka z Vídně 11.300,- kč rezervace

↔ Colombo - Srí Lanka výpis posledních akcí zde

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.