Etihad Airways - Srí Lanka - levné letenky do Colomba z Vídně 11.300,- kč

Srí Lanka je dostupná v akci konečně taky z Vídně! Ve spolupráci s leteckou společností Etihad Airways se podařilo vytvořit nové akční letenky do Colomba s cenou 11.300,- kč, zakončující zpáteční trasu v německém Mnichově. Po nabídce Emirates Airlines na lety z Prahy a levných letenkách Colombo z Prahy od ČSA + Jet Airways je to již třetí platná akce, z ktere je možné v těchto dnech vybírat levné letenky.

Stěžejní je samozřejmě vždy doba, po kterou je možné levné letenky na Srí Lanku objednávat. V případě akční letenek do Colomba od Etihad Airways je to doba na období od 12. března 2014 do 18. dubna 2014. Lety tam jsou dostupné v dostatečné míře hlavně v březnu, to samé platí o odletech ze Srí Lanky zpět do Mnichova.

Letí se z Vídně přes Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhý mezistop vede na letiště Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty s konečným příletem na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Zpáteční let má jen jedno mezipřistání v Abu Dhabí. Finální přílet je na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo. Všechny spoje na palubě Etihad Airways.

Tip: Zkontrolujte si ceny, dostupnost termínů, odletová místa a počet mezipřistání ještě předtím, než si letenku zabookujete. Za nabídkou Etihad Airways najdete link na výpis posledních tipů v kategorii levné letenky Colombo. Věnujte pár chvil i prostudováním pář řádků v dalších akcích, případně nám napište na náš facebook a my vám dle vašich požadavku poradíme ideální let.

↔ Colombo - Srí Lanka z Vídně 11.300,- kč rezervace

↔ Colombo - Srí Lanka výpis posledních akcí zde

Destinace
Letecké společnosti