Etihad Airways - Srí Lanka - levné letenky Colombo 10.550,- kč

Je tady další výhodný tip levné letenky na Srí Lanku, ostrovního státu v jihovýchodní Asii za cenu více než libovou. 10.550,- kč vás teď budou stát zpáteční levné letenky Colombo s odletem z nedaleké Vídně. Zajímá vás kdo stojí za akčním tarifem? Není to nikdo jiný, než královna současných nejlevnějších letenek, aerolinka Etihad Airways.

Dostupnost: Jelikož se zpáteční levné letenky Colombo nabízejí ve dvou variantách, pojďme si je  rozbrat podrobněji. Letět na Srí Lanku můžete za zmíněnou cenu s odletem z Vídně a návratem do Mnichova. Tyto akční letenky zahrnují období pro rezervaci od 18. února 2014 až do 10. června 2014.

Další možností je volba levné letenky Srí Lanka s odletem z Mnichova se zpátečním letem do Vídně. Cena za tyto levné letenky je 10.850,- kč s poplatky. Pod odkazem níže je kalendář s vybranými termíny do Colomba od 18. února do 26. června 2014.

Tip: Nemáte přehled co je a co není dobrá cena? Mrkněte na naše tipy. Klikněte zde a pod vyhledávač letenek si prozkoumejte poslední tipy levné letenky Colombo. Poslední akce byla zajímavá, protože ji pořádala Emirates Airlines, nyní ale cena spadla až k hranici 10 tisíc a to je cena, která láká na Srí Lanku nejednoho cestovatele.

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 10.550,- kč (z Vídně)

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 10.850,- kč (z Mnichova)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.