Etihad Airways - Srí Lanka - levné letenky Colombo 10.550,- kč

Je tady další výhodný tip levné letenky na Srí Lanku, ostrovního státu v jihovýchodní Asii za cenu více než libovou. 10.550,- kč vás teď budou stát zpáteční levné letenky Colombo s odletem z nedaleké Vídně. Zajímá vás kdo stojí za akčním tarifem? Není to nikdo jiný, než královna současných nejlevnějších letenek, aerolinka Etihad Airways.

Dostupnost: Jelikož se zpáteční levné letenky Colombo nabízejí ve dvou variantách, pojďme si je  rozbrat podrobněji. Letět na Srí Lanku můžete za zmíněnou cenu s odletem z Vídně a návratem do Mnichova. Tyto akční letenky zahrnují období pro rezervaci od 18. února 2014 až do 10. června 2014.

Další možností je volba levné letenky Srí Lanka s odletem z Mnichova se zpátečním letem do Vídně. Cena za tyto levné letenky je 10.850,- kč s poplatky. Pod odkazem níže je kalendář s vybranými termíny do Colomba od 18. února do 26. června 2014.

Tip: Nemáte přehled co je a co není dobrá cena? Mrkněte na naše tipy. Klikněte zde a pod vyhledávač letenek si prozkoumejte poslední tipy levné letenky Colombo. Poslední akce byla zajímavá, protože ji pořádala Emirates Airlines, nyní ale cena spadla až k hranici 10 tisíc a to je cena, která láká na Srí Lanku nejednoho cestovatele.

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 10.550,- kč (z Vídně)

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 10.850,- kč (z Mnichova)

Komentář

Odeslal: Anonym (neověřeno)on 24 Říjen, 2013 - 12:26

co takhle nějaká akce s Emirates do Colomba, nebo není nějaký promokod na slevu? Mám tu teď na odklepnutí letenky z prahy za 14360,-...

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.