Etihad Airways - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Vídně 10.040,- kč

Turisty velmi vyhledávánou světovou metropolí je Kuala Lumpur. Jak letět levně do tohoto malajského města v kombinaci tarifu Darwin Airlines a Air France jsme si ukázali před dvěmi dny. Akce s cenou 11.278,- kč i s poplatky je stále platná, k nalezení zde.

Zdatnou konkurenci tomuto tarifu přichází dělat aerolinka Etihad Airways. Nesedí-li vám předchozí levné letenky do Kuala Lumpur z Lipska, leťte do Kuala Lumpur z Vídně s návratem do Mnichova za senzačních 10.040,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost akce do Malajsie: Pod rezervačním odkazem najdete kalendář obsahující levné letenky Kuala Lumpur na termíny od 6. listopadu až do 5. června. Letenek není přebytek. V některých měsících jako např. prosinec, leden, únor, nebo červenec se jedná pouze o pár volných dní.

Zajímají vás informace k letu v uvedeném akčním spoji? Lety vypravuje vlajková aerolinka Abu Dhabi, aerolinka Etihad Airways. Odlety jsou z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhým na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Emiráty s příletem na Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Zpáteční let je s jedním mezipřistáním v Abu Dhabi a příletem do Mnichova.

Tip: Radost z akce letenky do Malajsie z Vídně za 10.040,- kč snad může zkazit jen bleskový výprodej, proto je dobré si dosti pospíšit. Chcete-li si srovnat obě nabídky na akční letenky do Kuala Lumpur, navštivte tuto stránku, kde si dokonale porovnáte oba tarify.

- rezervace levné letenky Kuala Lumpur - Malajsie 10.040,- kč (z Vídně)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.