Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur 11.278,- kč

*** update - doplněn kalendář na listopad až březen*** Kombinací zvýhoděných letů aerolinek Darwin Airline a Air France vznikl pro Čechy velmi zajímavý tarif, který láká navštívit malajské Kuala Lumpur z nedalekého Lipska. Nepreferujete-li letenky z Prahy do Kuala Lumpur s Emirates Airlines za 17.295,- kč, příchází tento tarif jako ideální volba, protože předchozí levné letenky do Kuala Lumpur za 10.640,- kč z Budapešti a Milána už jsou vyprodány.

Dostupnost: Levné letenky do Malajsie je možné objednávat přijednom, tozn. že nemusíte provádět lety jednotlivě. V prodeji jsou ovšem pouze dnes! Je možné zaknihovávat levné letenky do Kuala Lumpur s maximálním pobytem jeden měsíc, až do 31. března 2014. Kalendář s levnými lety bude zanedlouho dostupný i pod rezervačním odkazem.

Informace k letu: Z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo, poletíte k mezipřistání na letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s aerolinkou Darwin Airline. Odtud poletíte s Air France na letiště Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Po stejné trase i zpět.

Tip: Nemáte přehled, za kolik se všeobecně prodává levná letenka do Malajsie? Navštivte tento odkaz. Na něm najdete výpis všech posledních akcí na lety do této destinace. Zorientujete se tak snadno a velmi rychle v tom, co je a co už není dobrá cena.

- online rezervace levné letenky Kuala Lumpur - Malajsie 11.278,- kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety