Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur 11.278,- kč

*** update - doplněn kalendář na listopad až březen*** Kombinací zvýhoděných letů aerolinek Darwin Airline a Air France vznikl pro Čechy velmi zajímavý tarif, který láká navštívit malajské Kuala Lumpur z nedalekého Lipska. Nepreferujete-li letenky z Prahy do Kuala Lumpur s Emirates Airlines za 17.295,- kč, příchází tento tarif jako ideální volba, protože předchozí levné letenky do Kuala Lumpur za 10.640,- kč z Budapešti a Milána už jsou vyprodány.

Dostupnost: Levné letenky do Malajsie je možné objednávat přijednom, tozn. že nemusíte provádět lety jednotlivě. V prodeji jsou ovšem pouze dnes! Je možné zaknihovávat levné letenky do Kuala Lumpur s maximálním pobytem jeden měsíc, až do 31. března 2014. Kalendář s levnými lety bude zanedlouho dostupný i pod rezervačním odkazem.

Informace k letu: Z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo, poletíte k mezipřistání na letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s aerolinkou Darwin Airline. Odtud poletíte s Air France na letiště Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Po stejné trase i zpět.

Tip: Nemáte přehled, za kolik se všeobecně prodává levná letenka do Malajsie? Navštivte tento odkaz. Na něm najdete výpis všech posledních akcí na lety do této destinace. Zorientujete se tak snadno a velmi rychle v tom, co je a co už není dobrá cena.

- online rezervace levné letenky Kuala Lumpur - Malajsie 11.278,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.