Ethiopian Airlines - Tanzánie - levné letenky Zanzibar 13.420,- kč

To nejlepší z Afriky! Po belgické letecké společnosti TUI Airlines Belgium, která v polovině října nabízela doprodejový tarif na ostrov Zanzibar v Tanzánii (kdysi přezdívaný jako ostrov koření) s odletem z Bruselu, což vonělo jen mále hrstce cestovatelů vytahuje trumf v podobě levné letenky na Zanzibar také nedávno zmiňovaná letecká společnost Ethiopian Airlines.

Tato aerolinka přináší nové možnosti pro aktuální rezervaci zpáteční levné letenky do Tanzánie. Zveřejňujeme tip na akční letenky Zanzibar - Tanzánie za 13.420,- kč s odletem z italského Milána, kam se dostanete levně nejedním lowcost spojem. V ceně máte zahrnuty veškeré taxy, poplatky a v neposlední řadě i zpáteční letenku Zanzibar - Milán.

Dostupnost: Akční letenky rovná se levné letenky za jednotnou cenu na vybrané termíny, které není potřeba vyhledávat přes letenkový vyhledávač. K ruce totiž máte kalendář online zobrazující volné lety připravené k okamžité rezervaci. Období pro rezervaci levné letenky Zanzibar je od 21. ledna až do 29. června 2014.

Popis akčního tarifu do Tanzanie s Ethiopian Airlines: Odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s kratším stopem na letišti Bole Airport, Adis Abeba, Etiopie. Přílet je na Kisauni Arpt, Zanzibar, Tanzanie. Za stejných podmínek poletíte i zpět ze Zanzibaru do Milána.

Tip: Odlety z Milána a přílety do tohoto italského města cestu do Tanzánie nijak nekomplikují, ani neprodraužují. Podívejte se na přehled posledních a stále platných tipů na levné letenky do Milána zde. Řadově na patnáct a půl tisíce vás může vyjít let do Zanzibaru s návštěvou vyhlášeného Milána, co víc si přát.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.