Ethiopian Airlines - Tanzánie - levné letenky Zanzibar 13.420,- kč

To nejlepší z Afriky! Po belgické letecké společnosti TUI Airlines Belgium, která v polovině října nabízela doprodejový tarif na ostrov Zanzibar v Tanzánii (kdysi přezdívaný jako ostrov koření) s odletem z Bruselu, což vonělo jen mále hrstce cestovatelů vytahuje trumf v podobě levné letenky na Zanzibar také nedávno zmiňovaná letecká společnost Ethiopian Airlines.

Tato aerolinka přináší nové možnosti pro aktuální rezervaci zpáteční levné letenky do Tanzánie. Zveřejňujeme tip na akční letenky Zanzibar - Tanzánie za 13.420,- kč s odletem z italského Milána, kam se dostanete levně nejedním lowcost spojem. V ceně máte zahrnuty veškeré taxy, poplatky a v neposlední řadě i zpáteční letenku Zanzibar - Milán.

Dostupnost: Akční letenky rovná se levné letenky za jednotnou cenu na vybrané termíny, které není potřeba vyhledávat přes letenkový vyhledávač. K ruce totiž máte kalendář online zobrazující volné lety připravené k okamžité rezervaci. Období pro rezervaci levné letenky Zanzibar je od 21. ledna až do 29. června 2014.

Popis akčního tarifu do Tanzanie s Ethiopian Airlines: Odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s kratším stopem na letišti Bole Airport, Adis Abeba, Etiopie. Přílet je na Kisauni Arpt, Zanzibar, Tanzanie. Za stejných podmínek poletíte i zpět ze Zanzibaru do Milána.

Tip: Odlety z Milána a přílety do tohoto italského města cestu do Tanzánie nijak nekomplikují, ani neprodraužují. Podívejte se na přehled posledních a stále platných tipů na levné letenky do Milána zde. Řadově na patnáct a půl tisíce vás může vyjít let do Zanzibaru s návštěvou vyhlášeného Milána, co víc si přát.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.