Ethiopian Air ⇆ Tanzánie - levné letenky do Zanzibaru z Prahy 12.257,- kč

Nechte se zlákat výhodnou cestou na korálový ostrov Zanzibar! Etiopská národní aerolinka Ethiopian Air se chytla příležitosti a ukuchtila tarif s levnými letenkami na Zanzibar s odletem z Prahy ve třech variantách, lišících se ve zpátečním příletu. Ze Zanzibaru lze totiž nyní zpět letět do Londýna už za 12.257,- kč, Londýna za 12.756,- nebo Vídně s cenou 13.003,- kč včetně poplatků.

Dostupnost: Období, na které letecká společnost Ethiopian Air vyhlásila zlevněné tarify na levné letenky do Tanzánie je určeno na rozmezí od 11. září do 28. prosince 2014. Různorodá je však dostupnost volných termínů v určených dnech. celkově lze konstatovat, že všechny letenkové verze do Zanzibaru jdou na dračku.

Základní popis linky do Tanzánie s cílem Zanzibar. Odlety jsou tedy ve všech třech provedeních z naší metropole. Vedou z Prahy přes německý Frankurt, dále přes etiopskou Addis Abebu s přistáním na Zanzibaru. Zpátky vás čeká už jen jedno mezipřistání v Addis Abeba, poté už podle vybraných levných letenek putujete buď do Londýna, Frankfurtu nebo Vídně.

Tip: Levné letenky Zanzibar nikdy nebyly levnější. Zmíněná města jsou pro Čechy velmi důležité dopravní uzly k cestě do všech koutů světa. Je to dáno polohou. Podle oblasti si vyberte nejbližší město k vašemu bydlišti pro zpáteční let. Z Tanzánie to není všechno. Již za pár okamžiků si naplánujete levný let i na Kilimandžáro.

⇆ Zanzibar - Tanzánie (z Prahy, zpět Londýn) 12.257,- kč kalendář

⇆ Zanzibar - Tanzánie (z Prahy, zpět Frankfurt) 12.756,- kč kalendář

⇆ Zanzibar - Tanzánie (z Prahy, zpět Vídeň) 13.003,- kč kalendář

Letecké společnosti