Ethiopian Air ⇆ Tanzánie - levné letenky do Zanzibaru z Prahy 12.257,- kč

Nechte se zlákat výhodnou cestou na korálový ostrov Zanzibar! Etiopská národní aerolinka Ethiopian Air se chytla příležitosti a ukuchtila tarif s levnými letenkami na Zanzibar s odletem z Prahy ve třech variantách, lišících se ve zpátečním příletu. Ze Zanzibaru lze totiž nyní zpět letět do Londýna už za 12.257,- kč, Londýna za 12.756,- nebo Vídně s cenou 13.003,- kč včetně poplatků.

Dostupnost: Období, na které letecká společnost Ethiopian Air vyhlásila zlevněné tarify na levné letenky do Tanzánie je určeno na rozmezí od 11. září do 28. prosince 2014. Různorodá je však dostupnost volných termínů v určených dnech. celkově lze konstatovat, že všechny letenkové verze do Zanzibaru jdou na dračku.

Základní popis linky do Tanzánie s cílem Zanzibar. Odlety jsou tedy ve všech třech provedeních z naší metropole. Vedou z Prahy přes německý Frankurt, dále přes etiopskou Addis Abebu s přistáním na Zanzibaru. Zpátky vás čeká už jen jedno mezipřistání v Addis Abeba, poté už podle vybraných levných letenek putujete buď do Londýna, Frankfurtu nebo Vídně.

Tip: Levné letenky Zanzibar nikdy nebyly levnější. Zmíněná města jsou pro Čechy velmi důležité dopravní uzly k cestě do všech koutů světa. Je to dáno polohou. Podle oblasti si vyberte nejbližší město k vašemu bydlišti pro zpáteční let. Z Tanzánie to není všechno. Již za pár okamžiků si naplánujete levný let i na Kilimandžáro.

⇆ Zanzibar - Tanzánie (z Prahy, zpět Londýn) 12.257,- kč kalendář

⇆ Zanzibar - Tanzánie (z Prahy, zpět Frankfurt) 12.756,- kč kalendář

⇆ Zanzibar - Tanzánie (z Prahy, zpět Vídeň) 13.003,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.