Emirates Airlines - Tanzánie ↔ levné letenky Zanzibar z Prahy 14.968,- kč

Zaleťte si na dva malé tanzanské ostrovy nesoucí název Zanzibar s odletem z Prahy. Nepředstavujeme žádnou tuctovku, nýbrž zpáteční letenky na Zanzibar pod patnáct tisíc kč! Většina letů na tento malebný ostrov, jde li o nějaký výhodnější tarif, vede většinou z měst po Evropě, jako je např. Brusel, Milán za ceny kolem čtrnácti tisíc kč. Náš dnešní tip levné letenky na ostrov Zanzibar z Prahy je navíc korunován spoji jedné z nejvyhlášenějších leteckých společností a to vše za 14.968,- kč.

Dostupnost: Lety do tanzanského Zanzibaru probíhají za režie dopravce Emirates Airlines, což je aerolinka hodnocená uživateli jen samými superlativy. Zarezervujte si ještě dnes levné letenky do Tanzánie (Zanzibar) a zajistěte si tak výhodnou cenu na období několika následujících měsíců. Nejrychlejší mají šanci bukovat lety z období od května až do konce listopadu 2014. Pozor! Ceny platí jen ve vybraných dnech (příklad níže).

Je potřeba zmínit i ostatní aspekty tarifu. Lety sice probíhají za účasti top aerolinky, mají však dvě relativně delší mezipřistání v arabském Dubaji a keňské Nairobi. V Dubaji se hodí možnost opuštění tranzitního prostoru. Příletu jsou na letiště Zanzibar (ZNZ). Poznámka: Z Nairobi už letíte s dopravcem Precision Air. Stejně i zpět.

Řadíte se mezi lovce vytříbených levných letů a neradi však započíváte svou cestu mimo republiku? Tak leťte na Zanzibar levně z našeho hlavního města v jedinečné přiležitosti na palubě Emirates, dovolená od cestovky totiž příjde na 45 tisíc a více. Ubytování na Zanzibaru seženete výhodně na booking.com odkaz zde.

↔ Zanzibar - Tanzánie z Prahy 14.968,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety