Emirates Airlines - Tanzánie ↔ levné letenky Zanzibar z Prahy 14.968,- kč

Zaleťte si na dva malé tanzanské ostrovy nesoucí název Zanzibar s odletem z Prahy. Nepředstavujeme žádnou tuctovku, nýbrž zpáteční letenky na Zanzibar pod patnáct tisíc kč! Většina letů na tento malebný ostrov, jde li o nějaký výhodnější tarif, vede většinou z měst po Evropě, jako je např. Brusel, Milán za ceny kolem čtrnácti tisíc kč. Náš dnešní tip levné letenky na ostrov Zanzibar z Prahy je navíc korunován spoji jedné z nejvyhlášenějších leteckých společností a to vše za 14.968,- kč.

Dostupnost: Lety do tanzanského Zanzibaru probíhají za režie dopravce Emirates Airlines, což je aerolinka hodnocená uživateli jen samými superlativy. Zarezervujte si ještě dnes levné letenky do Tanzánie (Zanzibar) a zajistěte si tak výhodnou cenu na období několika následujících měsíců. Nejrychlejší mají šanci bukovat lety z období od května až do konce listopadu 2014. Pozor! Ceny platí jen ve vybraných dnech (příklad níže).

Je potřeba zmínit i ostatní aspekty tarifu. Lety sice probíhají za účasti top aerolinky, mají však dvě relativně delší mezipřistání v arabském Dubaji a keňské Nairobi. V Dubaji se hodí možnost opuštění tranzitního prostoru. Příletu jsou na letiště Zanzibar (ZNZ). Poznámka: Z Nairobi už letíte s dopravcem Precision Air. Stejně i zpět.

Řadíte se mezi lovce vytříbených levných letů a neradi však započíváte svou cestu mimo republiku? Tak leťte na Zanzibar levně z našeho hlavního města v jedinečné přiležitosti na palubě Emirates, dovolená od cestovky totiž příjde na 45 tisíc a více. Ubytování na Zanzibaru seženete výhodně na booking.com odkaz zde.

↔ Zanzibar - Tanzánie z Prahy 14.968,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.