El Al Israel Airlines - Izrael - levné letenky do Tel Avivu z Prahy 5.486,- kč

Ještě jste si nevybrali z dnešních letenkových tipů? Třeba vám padne do oka zvýhodněný tarif izraelské letecké společnosti El Al Israel Airlines umožňující nám vycestovat levně do Izraele s odlety z Prahy. Za cenu 5.486,- jsou tu levné letenky do Tel Avivu a za 6.129,- kč jsou tu levné letenky do Elat. Uvedené ceny za jsou za zpáteční letenky včetně všech poplatků s odlety z Prahy.

Pojďme si říci, na kdy objednávat levné letenky ať už do Tel Avivu, nebo do Elat. V podstatě již můžete balit. Levné letenky do Izraele jsou totiž dostupné již na červnové termíny. Komu nebudou vyhovovat letenky na červen, může zaknihovávat levný let také na červenec. V každém případě pro garanci ceny je potřeba objednávat nyní. Nečekejte tedy čtrnáct dní v domnění, že letenka bude pořád za stejnou cenu.

Informace k levným letům do Izraele s aerolinkami El Al Israel Airlines - odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na Ben Gurion Intl Arpt, Tel Aviv, Izrael. Let trvá tři hodiny a pět minut a nemá žádné mezipřistání. Zvolíte li levné letenky do Elat, poletíte z letiště Praha Václav Havel s mezipřistáním v Tel Avivu a příletem na letiště Elat Airport, Elat, Izrael.

Nevypisujeme zde všechny volné termíny, ale jen letenky do Tel Avivu a Elat na Červenec, budete li chtít poradit vhodné termíny i na červnové lety, nebo jiná data, neváhejte nás kontaktovat. Nejsnadnější forma je napsat si o letenky na facebook.

- online rezervace levné letenky Praha - Tel Aviv - Izrael (zpáteční)

- online rezervace levné letenky Praha - Elat - Izrael (zpáteční)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.