El Al Israel Airlines - Izrael - levné letenky do Tel Avivu z Prahy 5.486,- kč

Ještě jste si nevybrali z dnešních letenkových tipů? Třeba vám padne do oka zvýhodněný tarif izraelské letecké společnosti El Al Israel Airlines umožňující nám vycestovat levně do Izraele s odlety z Prahy. Za cenu 5.486,- jsou tu levné letenky do Tel Avivu a za 6.129,- kč jsou tu levné letenky do Elat. Uvedené ceny za jsou za zpáteční letenky včetně všech poplatků s odlety z Prahy.

Pojďme si říci, na kdy objednávat levné letenky ať už do Tel Avivu, nebo do Elat. V podstatě již můžete balit. Levné letenky do Izraele jsou totiž dostupné již na červnové termíny. Komu nebudou vyhovovat letenky na červen, může zaknihovávat levný let také na červenec. V každém případě pro garanci ceny je potřeba objednávat nyní. Nečekejte tedy čtrnáct dní v domnění, že letenka bude pořád za stejnou cenu.

Informace k levným letům do Izraele s aerolinkami El Al Israel Airlines - odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na Ben Gurion Intl Arpt, Tel Aviv, Izrael. Let trvá tři hodiny a pět minut a nemá žádné mezipřistání. Zvolíte li levné letenky do Elat, poletíte z letiště Praha Václav Havel s mezipřistáním v Tel Avivu a příletem na letiště Elat Airport, Elat, Izrael.

Nevypisujeme zde všechny volné termíny, ale jen letenky do Tel Avivu a Elat na Červenec, budete li chtít poradit vhodné termíny i na červnové lety, nebo jiná data, neváhejte nás kontaktovat. Nejsnadnější forma je napsat si o letenky na facebook.

- online rezervace levné letenky Praha - Tel Aviv - Izrael (zpáteční)

- online rezervace levné letenky Praha - Elat - Izrael (zpáteční)

Komentář

Odeslal: Anonym (neověřeno)on 3 Srpen, 2013 - 01:29

Dobry den,
prosim, jsou jeste k dostani tyto akcni letenky Praha-Tel Aviv a zpet na zari 2013? Datum nehraje roli, pouze bychom tam potrebovali zustat 10 az 14 dnu (2dospeli a 2 deti ve veku 6 let).
Dekuji.
Lenka
okuriscakova@centrum.cz

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.