Doporučujeme! Wizz Air a Ryanair - Španělsko - Kanárské ostrovy - levné letenky Tenerife z Vídně (a zpět) ještě na léto od 2.604,- kč

Doporučujeme! Wizz Air a Ryanair - Španělsko - Kanárské ostrovy - levné letenky Tenerife z Vídně (a zpět) ještě na léto od 2.604,- kč
Rezervace letenky

Jedno z nejnavštěvovanějších a nejoblíbenějších míst na Kanárských ostrovech? Španělský ostrov Tenerife. Žádná novinka? Jasně. Co je ale novinka, dostupnost Wizz Air levných letenek na Tenerife ještě na léto a potažmo taky i na letní prázdniny, které už jsou za polovinou. Letenky Tenerife z Vídně stojí nyní od 2.604,- Kč.

Wizz Air potěší hlavně výhodnou letenkou na Tenerife na léto. Doporučujeme zaměřit pozornost na odlety ve dnech 19. 26. a 29. srpna 2021, kdy jsou tyto levné letenky na Kanárské ostrovy na uvedené minimální hodnotě. Vyplatí se taky odlety v září a vážně se nebojte, na Tenerife je teplo po celý rok, neřkuli v září.

Jen o něco málo dražší je u lowcost letenky na Tenerife aerolinka Ryanair. Od 2.657,- Kč má i ona letenky na Kanárské ostrovy s termíny od 7. srpna, ale tento kalendář tolik zajímavých letenek za výhodnou cenu nenabízí. Takže je lepší si zarezervovat letenky do Španělska s dopravcem Wizz Air.

Chcete i další tipy na levné letenky na Kanárské ostrovy jako třeba Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura a další? Mrkněte tady.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.