Doporučujeme! Smartwings - Španělsko - Kanárské ostrovy - Fuerteventura - levné letenky Puerto del Rosario z Prahy (a zpět) 4.390,- Kč

Doporučujeme! Smartwings - Španělsko - Kanárské ostrovy - Fuerteventura - levné letenky Puerto del Rosario z Prahy (a zpět) 4.390,- Kč
Rezervace letenky

Pokračujeme v dnešní přehlídce levných letenek na Kanárské ostrovy z české kuchyně Smartwings. U levné letenky na Fuerteventura z Prahy je situace oproti letenkám na Tenerife trošičku odlišná. U letenky do Puerto del Rosario z Česka se cena nemění (8.690,- Kč). K tomu jsou ale i podzimní letenky na Fuerteventura za 4.390,- kč.

Levné letenky na Kanárské ostrovy a konkrétně u letenky Fuerteventura z Prahy dochází k omezenému předprodeji volné kapacity na dobu od 21. listopadu 2021 do 12. prosince 2021. Termínu je málo, tak sebou hoďte.

Odlety na Kanárské ostrovy vypravuje Smartwings z letiště Václava Havla v Praze a letí se přímo bez mezipřistání na letiště Puerto Del Rosario (FUE) Fuerteventura airport - Španělsko. Toto je zpáteční letenka s jedním příručním zavazadlem v ceně.

Pakliže byste raději od Smartwings na ostrov Tenerife, přečtěte si dnešní náš tip SLEVA 50% - Smartwings - Španělsko - Kanárské ostrovy - levné letenky Tenerife z Prahy (zpáteční) 4.390,- kč.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.