Doporučujeme! Ryanair - Itálie - Toskánsko - levné letenky Pisa z Prahy (zpáteční) od 963,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Itálie - Toskánsko - levné letenky Pisa z Prahy (zpáteční) od 963,- Kč
Rezervace letenky

V těchto dnech máme skutečně napilno, protože je opravdu z čeho vybírat. Dalším atraktivním tipem budou levné letenky do Toskánska s odletem z Prahy pod tisíc korun. Do Toskánska je ovšem docela široký pojem. Kam to tedy bude? Doporučujeme výlet za šikmou věží! Jsou tu zpáteční letenky Pisa z Prahy již od 963,- Kč.

Románský styl láká spoustu turistů a to nejen kvůli šikmé věži v Pise a daleko to není ani k moři (pouhých 10 km). Let z Prahy za tisícovku tedy určitě dává smysl. A co teprve, když se k tomu přidají letní termíny.

Dostupnost: Zpáteční levné letenky do Pisy s odletem z Prahy se dají rezervovat na datumy s odletem již od zítra, to bychom si ale připlatili. Za to je již od 3. srpna, tam ušetříme a dostaneme se k požadované cenové hranici.

Lowcost linku do Pisy vypravuje aerolinka Ryanair. Nabízí odlety z pražského letiště Václava Havla (PRG) s přímým letem na letiště Pisa (PSA) Gal Galilei airport - Itálie a délkou letu 1h 30min. Přiruční batožinu nebo kufr máme v ceně i takto levné letenky.

Chcete více rad, jak se dostat v mnoha verzích na Apeninský poloostrov letecky za minimální náklady? Zde vám předkládáme doslova mraveniště dalších tipů na levné letenky do Itálie.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.