Doporučujeme! Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Zadar z Vídně a Prahy (a zpět) na letní prázdniny od 884,- Kč

Doporučujeme! Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Zadar z Vídně a Prahy (a zpět) na letní prázdniny od 884,- Kč

Nechce se vám trmácet až do Chorvatska autobusem, nebo vlakem? Není důvod. Skoro za stejné peníze nás totiž výjde letecká doprava. Námatkou budiž levné letenky do chorvatské Dalmácie. Je tu dvojí tip na rezervaci obousměrné levné letenky do Zadaru z Vídně od 884,- kč a levné letenky do Zadaru s odlety z Prahy od 884,- Kč.

Máte v plánu cestovat do Chorvatska v hlavní turistické sezóně? Ani tak za letenky nemusíte připlácet. Aerolinka Ryanair totiž nabízí nejvýhodnější letenky do Zadaru z Prahy hlavně na letní prázdniny. Tak si pospěšte, ať na vás nějaká zbyde.

Levné letenky do Chorvatska (Zadar z Vídně a Prahy) se nyní u Ryanair bookují na termíny od 2. července 2021. Cestovní období končí 29. říjnem 2021. Přilétá se na letiště Zadar airport (Zadar) - Chorvatsko. V ceně levné letenky je jedno zavazadlo na palubě.

Když budete letenky nakupovat chytře, ušetříte! Inspirujte se vždy aktuální akcí, která v tu chvíli navazuje na zveřejněné podmínky letu. Čím později reagujete, tím menší šance je levné letenky do Chorvatska získat. Proč? To asi každý ví. Většina Čechů totiž míří právě tady.

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety