Velké Antily

Delta Airlines - Karibik - Dominikánská republika - levné letenky Santo Domingo (zpáteční) 11.290,- kč

akce letenky Santo Domingo - Dominikánská republika - Delta z Milána 11.490,- kč

Pilná jako včelička je na trhu s levnými letenkami v novém roce americká Delta Airlines, což vyústilo v další cestovatelskou parádičku do druhé největší metropole Karibiku. Jsou tu dlouho očekáváne akční letenky Dominikánská republika - Santo Domingo s cenou 11.290,- kč. Co proto musíme? Letět z Milána... stačí nám jen co nejrychlejší přímočará rezervace.

Air Caraibes ⇆ Dominikánská republika - levné letenky Punta Cana (zpáteční) 10.990,- kč

akce letenky Dominikánská republika - Punta CanaNáročnější klientele poptávající atraktivní dovolenou na plážích Severní Ameriky nyní doporučujeme Karibik. Vydejte se z cenově dobře dostupné Paříže do Dominikánské republiky nyní s podstatnou slevou. Za obousměrné letenky do Punta Cana z francouzského hlavního města nyní dáte včetně poplatků jen 10.990,- kč.

Condor - Dominikánská Republika - letenky Punta Cana 13.984,- kč

Ze zimního spánku se probouzí také německá nízkonákladovka Condor! Trvalo to celou věčnost, než se objevilo něco pořádného od této aerolinky, co by zvedlo klidné hladiny v kategorii levné letenky. Ta situace nastala právě teď. Nemáte-li to daleko do Mnichova, pouvažujte nad akčním tarifem přinášející zpáteční levné letenky Punta Cana v Dominikánské Republice s cenou 13.984,- kč i s poplatky.

Dostupnost: Tyto letenky Dominikánská Republika spadající pod zvýhodněné akční spoje letecké společnosti Condor disponují kalendářem, tudíž není potřeba levné letenky vyhledávat. Kalendář obsahuje volná místa do Punta Cana v rozmezí 30. ledna 2014 do 10. dubna 2014. Nutno dodat, že s minimem termínů, protože jich opravdu není hodně. Prodej do vyprodání.

Hodit by se vám mohly i stručné informace k letu. Tady jsou. Odlety z letiště Munich / Franz Josef Strauss (MUC) zajišťuje již zmíněná německá letecká společnost nízkonákladovka Condor. Přilétá se na letiště Punta Cana / International (PUJ). Stejně i z Dominikánské Republiky zpět do Mnichova.

Tip: Nespornou výhodou levného letu do Karibiku kromě lákavé ceny kolem 14 tisíc kč a odletů ze snadno dostupného Mnichova je i přímá linka do Punta Cana bez mezistopu, což se většina ostatních aerolinek pochlubit nemůže. Vzhledem k minimu termínů doporučujeme objednávat okamžitě.

Punta Cana - Dominikánská Republika 13.984,- kč rezervace

Delta Airlines - Haiti - levné letenky Port Au Prince 12.541,- kč

Karibik trochu jinak? Jen pro opravdové nadšence a světoběžníky můžou být zajímavé levné lety na Haiti v podání americké letecké společnosti Delta Airlines. Patříte-li mezi cestovatelské dobrodruhy, vydejte se s touto aerolinkou levně letecky na Haiti.

Právě příchozí tarif nabízí levné letenky Port Au Prince za cenu 12.541,- kč včetně tax a poplatků s odletem z holandského Amsterdamu a to včetně zpátečního letu zpět do Amstru.

U takto výjmečné příležitosti jako jsou levné letenky na Haiti není potřeba ani zveřeňovat kalendář. K dohlédání lze posloužit také náš tip na únorové termíny přístího roku (najdete pod rezervačním odkazem). Letenky do Port Au Prince, přístavního hlavního města Haiti je pak možné bookovat nejpozději na březnové termíny.

Popis letu: Poletíte na palubě Delta Air Lines s odletem z letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko s mezipřistáním na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Přilétá se na letiště Mais Gate Arpt, Port Au Prince, Haiti. Stejně je veden i zpáteční let.

Tip: Levné letenky na Haiti nepatří u českých cestovatelů mezi příliš vyhledávané, přesto se však najde spousta nadšenců, kteří na takové příležitosti čekají. Pospěšte si, v prodeji pouze do 18. října.

- online rezervace levné letenky Port Au Prince - Haiti 12.541,- kč

Condor - Karibik - Portoriko - levné letenky San Juan 12.749,- kč

Na nejmenší ostrov v soustroví Velké Antily v Karibiku nás zavede dnešní zajímavý letenkový tip. Ptáte se kam budem cestovat levně? Co takhle levné letenky do Portorika? Exotického ostrůvku, kde naleznete jistotu příznivého počasí díky minimu srážek. Zpáteční levné letenky Portoriko jsou aktuálně k dispozici za cenu 12.749,- kč včetně tax a poplatků na pár vybraných dnů v říjnu s odletem z německého Frankfurtu.

Poletíme do hlavního a největšího města Portorika. Zaknihujte si levné letenky do San Juan! Odlétá se z letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo a přilétá na letiště Luiz Munoz Marin Intl, San Juan, Spojené státy (přímý let Frankfurt - San Juan). Jako příklad rezervace levného letu můžete využít data např. 10.10. - 24.10. Nemáte zajištěnou levnou přepravu do Frankfurtu? Např. autobusem se Student Agency, nebo letecky, levné letenky Praha - Frankfurt a zpět od Českých Aerolinií.

 Levné letenky Portoriko (San Juan) jsou tady premiérově, takže se hodí určitě nenechat si ujít tuto akci. K levné letence do Portorika už nám chybí jen ubytování se slevou, nejlevnější nabídky naleznete na hotelscombined.cz. Rezervaci levné tenky San Juan proveďte co nejdříve.

Online rezervace levné letenky San Juan (Portoriko)

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur