Delta Airlines - Haiti - levné letenky Port Au Prince 12.541,- kč

Karibik trochu jinak? Jen pro opravdové nadšence a světoběžníky můžou být zajímavé levné lety na Haiti v podání americké letecké společnosti Delta Airlines. Patříte-li mezi cestovatelské dobrodruhy, vydejte se s touto aerolinkou levně letecky na Haiti.

Právě příchozí tarif nabízí levné letenky Port Au Prince za cenu 12.541,- kč včetně tax a poplatků s odletem z holandského Amsterdamu a to včetně zpátečního letu zpět do Amstru.

U takto výjmečné příležitosti jako jsou levné letenky na Haiti není potřeba ani zveřeňovat kalendář. K dohlédání lze posloužit také náš tip na únorové termíny přístího roku (najdete pod rezervačním odkazem). Letenky do Port Au Prince, přístavního hlavního města Haiti je pak možné bookovat nejpozději na březnové termíny.

Popis letu: Poletíte na palubě Delta Air Lines s odletem z letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko s mezipřistáním na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Přilétá se na letiště Mais Gate Arpt, Port Au Prince, Haiti. Stejně je veden i zpáteční let.

Tip: Levné letenky na Haiti nepatří u českých cestovatelů mezi příliš vyhledávané, přesto se však najde spousta nadšenců, kteří na takové příležitosti čekají. Pospěšte si, v prodeji pouze do 18. října.

- online rezervace levné letenky Port Au Prince - Haiti 12.541,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.