Delta Airlines - Haiti - levné letenky Port Au Prince 12.541,- kč

Karibik trochu jinak? Jen pro opravdové nadšence a světoběžníky můžou být zajímavé levné lety na Haiti v podání americké letecké společnosti Delta Airlines. Patříte-li mezi cestovatelské dobrodruhy, vydejte se s touto aerolinkou levně letecky na Haiti.

Právě příchozí tarif nabízí levné letenky Port Au Prince za cenu 12.541,- kč včetně tax a poplatků s odletem z holandského Amsterdamu a to včetně zpátečního letu zpět do Amstru.

U takto výjmečné příležitosti jako jsou levné letenky na Haiti není potřeba ani zveřeňovat kalendář. K dohlédání lze posloužit také náš tip na únorové termíny přístího roku (najdete pod rezervačním odkazem). Letenky do Port Au Prince, přístavního hlavního města Haiti je pak možné bookovat nejpozději na březnové termíny.

Popis letu: Poletíte na palubě Delta Air Lines s odletem z letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko s mezipřistáním na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Přilétá se na letiště Mais Gate Arpt, Port Au Prince, Haiti. Stejně je veden i zpáteční let.

Tip: Levné letenky na Haiti nepatří u českých cestovatelů mezi příliš vyhledávané, přesto se však najde spousta nadšenců, kteří na takové příležitosti čekají. Pospěšte si, v prodeji pouze do 18. října.

- online rezervace levné letenky Port Au Prince - Haiti 12.541,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.