ČSA + Jet Airways - Srí Lanka ↔ levné letenky Colombo z Prahy 11.731,- kč

Je tady další kombinovaný tarif stojící za cestovatelským bonbonkém v podobě levných letenek na Srí Lanku. Vypečený tarif české letecké společnosti České Aerolinie a indické Jet Airways podávají pomocnou ruku všem, kteří se chystali obednávat levné letenky Colombo. Na lince z Prahy za zpáteční lety s návratem do Berlína zaplatíte extra cenu 11.731,- kč i s poplatky.

Nejedná se o ojedinělý termín, který by dával šanci na booking levné letenky pouze pár osobám a proto vám přinášíme kompletní kalendář na období od 3. března až do 26. června 2014. Pospíšit by si měli ale hlavně ti, co chcou levné letenky do Colomba z Prahy objednávat na červen, protože odletová místa jsou na minimu. K nahlednutí do aktuálního stavu volných letenek klikněte na odkaz "rezervace".

Trasa letu na Srí Lanku: Odlétá se z letiště Praha Václav Havel s kratším mezistopem na Brussels National Arpt, Brusel, Belgie (ČSA), poté se letí na s Jet Airways India na Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie, odtud se již letí na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka.

Tip: Zhruba dvoutisícový doplatek umožňuje objednat si levné letenky Srí Lanka také ve spoji Emirates Airlines, který je k mání rovněž v akci na období duben až červen s hromadou volných termínů a pouze jedním mezistopem v Dubaji. Odkaz je níže.

↔ Colombo - Srí Lanka z Prahy (ČSA+Jet) 11.662,- kč rezervace

↔ Colombo - Srí Lanka z Prahy (Emirates) 14.020,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.