Business Class! Qatar Airways - Seychely - letenky Mahe Island z Prahy (zpáteční) od nejlepší aerolinky 47.990,- Kč

Business Class! Qatar Airways - Seychely - letenky Mahe Island z Prahy (zpáteční) od nejlepší aerolinky 47.990,- Kč
Rezervace letenky

Nejlepší Business Class na světe! Máme tu čest vám mezi prvními oznámit dostupnost luxusní akční letenky Business Class na Seychely od té nejlepší aerolinky, které momentálně brázdí oblohy. Potrpíte li si na luxus, máte příležitost získat zpáteční raritní letenky do Mahe Island z Prahy v Byznys tříde za 47.990,- Kč.

Qatar Airways je dle Skytrax momentálně v žebříčku hodnocená jako nejlepší aerolinka na světě. Už jen let v ekonomické tříde je zážitek a co teprve letenky Business Class od katarského krále nebe.

Co obnáší letenky Business Class od Qatar Airways? Je to zážitek na palubě! Vlastní prostor v nejmodernějším interiéru, kde máte prostor pro práci a také odpočinek. Není problém usnout a dobře se prospat jako v postýlce a to za maximální peče palubního personálu. Co se týká jídla, to je velký zážitek sám o sobě. Katarská aerolinka má jedny z nejlepších kuchařů. Interaktivní zábavu máte zcela sami pro sebe a nechybí samozřejmě ani Wi-fi.

Přednostní nástup do letadla a také vstup do exkluzivních letištních salónků při letu na Mahe Island z Prahy v Business Class Qatar Airways . Prémiové menu, neomezené alko i nealko, spousta multimediální zábavy a také balíček s exkluzním značkovým pyžamem, pro pohodlné spaní.

Dostupnost: Letenky na Seychely - Mahe Island s odletem z Prahy v Business Class je možné při aktuální rezervaci získat na lety od začátku příštího roku s kapacitou až do června 2022. Jedná se o raritku, která se neobjevuje v nabídce za takovou cenu ani ve snu.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.