Anglie - aktuální přehled: 10 variant zpáteční levné letenky Londýn (také z Prahy, Brna i Ostravy) od 830,- kč

Anglie - aktuální přehled: 10 variant zpáteční levné letenky Londýn (také z Prahy, Brna i Ostravy) od 830,- kč

Je tu ucelený přehled levných letenek do Londýna. Neztrácejte čas, na jednom místě si můžete porovnat z 10 verzí lowcost letenky do této britské metropole. Cena za obousměrný let do Anglie (Londýn) začíná na 830,- kč. Který tarif si vybrat? S tím vám pomůže ucelený přehled od tři nejžádanejších nízkonákladových leteckých společností.

1. Zpáteční levné letenky Londýn za 830,- kč od Ryanair s odletem z Vídně se řadí mezi ty úplně nejlevnější. Počítejte s cestovním obdobím od srpna do března a nejlevnějšími letenkami právě na probíhající léto.

2. Skvělou taxu mají nyní i Ryanair zpáteční letenky do Londýna s odletem z Prahy od 1.025,- kč. I tady se nám podaří rezervovat nejlevnější letenky na toto léto.

3. Třetím v pořadí jsou opět letenky od Ryanair. Do Londýna za 1.116,- kč a zpět se dá letět také ze slovenské Bratislavy. Cestovní období červenec 2020 až červen 2021. Autor Ryanair.

4. Máme tu i letenky do Londýna z moravskoslezského regionu. Linka Ostrava - Londýn a zpět se prodává od 1.240,- kč na období července 2021 do března 2020 (nejlevnější letenky připadají na září) a to opět na palubě dopravce Ryanair.

5. V podstatě stejnou cenu (od 1.244,- kč) se nabízí i tarif letenky Brno - Londýn a zpět a nejlevněji poletíme do Anglie opět v září a opět v režii irského Ryanairu.

6. Až šestý lowcost tarif s cílem Londýn patří konkurenci. S Wizz Air si můžeme pořídit letenky o s odletem z polského Krakova. Cena za letenky začíná na 1.261,- kč a nejlevněji poletíme v říjnu.

7. Pak je tu i Easyjet a její nízkonákladové letenky Londýn s odletem z Vídně. Za částku 1.517,- kč si zabukujeme let do Velké Británie od září až do ledna 2021.

8. S Easyjet se dá vypravit také při odletech z Česka. Letenky Praha - Londýn a zpět od 1.610,- kč seženeme zbytkově na prosinec a potom také na termíny příští sezóny.

9. Devátým je linka do Londýna s odletem z Vídně, za kterou stojí maďarská letecká společnost Wizz Air. Za sumu 1.631,- kč počítejme s letenkami od července až do listopadu letošního roku.

10. Přehled uzavírá lowcost letenka do Londýna s odletem z Prahy od Wizz Air, která je v prodeji až od 3.836,- kč a termíny působí dosti zmatečně, tuto linku tedy aktuálně nedoporučujeme.

Rezervace letenky:

  Londýn (z Vídně - Ryanair) 830,- kč termíny
  Londýn (z Prahy - Ryanair) 1.025,- kč termíny
  Londýn (z Bratislavy - Ryanair) 1.116,- kč termíny
  Londýn (z Ostravy - Ryanair) 1.240,- kč termíny
  Londýn (z Brna - Ryanair) 1.244,- kč termíny
  Londýn (z Krakova - Wizz Air) 1.261,- kč termíny
  Londýn (z Vídně - Easyjet) 1.517,- kč termíny
  Londýn (z Prahy - Easyjet) 1.610,- kč termíny
  Londýn (z Vídně - Wizz Air) 1.631,- kč termíny
  Londýn (z Prahy - Wizz Air) 3.836,- kč termíny

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti