ANA ⇆ Japonsko - levné letenky Osaka a Nagoya z Prahy 9.899,- kč

Zaznamenali jste levné letenky do Japonska, které jsme vám doporučovali v průběhu minulého a předminulého týdne? Několik variant extra levných letů do Tokia od Aeroflotu, ještě vyšperkovala japonská aerolinka ANA (All Nippon Airways) o akční let z Prahy. Tato letecká společnost však aktuálně nabízí levné letenky i do dalších dvou japonských měst.

Jak nás cestovatele určitě potěší, opět se bude jednat o zpáteční letenky pod 10 tisíc kč, navíc s odletem z Prahy a návratem do Prahy. Dopravce zacílil na levné letenky Osaka, třetí největší město Jaoponska a levné letenky Nagoya, což je čtrté největší město. Cena za první tarif včetně poplatků činí 9.899,- kč, druhý výjde na 10.031,- kč.

Dostupnost: Termíny pro rezervaci levné letenky jsou následující: Akční lety Osaka z Prahy podniknete od jara až do podzimu, konkrétně kalendář ukazuje data od 20. dubna až do 23. října 2015. Pro rezervaci levné letenky Nagoya můžete čerpat ze stejného období. Akce mají svůj jednotlivý kalendář.

Akční lety do Japonska od ANA s odletem z Prahy jsou orientovány na přestupy v německém Düsseldorfu (spolupráce s Eurowings) a Tokiu. Čekací doby však nejsou nijak závratné (1 až 2 hodiny). Přílet buď na Osaka Itami Arpt (ITM), nebo na Nagoya Chubu Centrair ... (NGO), vždy Japonsko. Zpátky do Prahy letíte úplně stejně.

Tip: Nedokážete se zorientovat v současné záplavě levných letů do Japonska? Neházejte flintu do žita. Prohlédnout a porovnat s minulými akčními lety jde pod tímto odkazem. V případě Tokia jsou možné ještě pár hodin žádat také zpáteční letenky do Tokia z Itálie za pár kč. Při vhodném doplnění s lowcostem z Česka to vypadá zajímavě.

⇆ Osaka - Japonsko (z Prahy) 9.890,- kč kalendář

⇆ Nagoya - Japonsko (z Prahy) 10.031,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.