ANA ⇆ Japonsko - levné letenky Osaka a Nagoya z Prahy 9.899,- kč

Zaznamenali jste levné letenky do Japonska, které jsme vám doporučovali v průběhu minulého a předminulého týdne? Několik variant extra levných letů do Tokia od Aeroflotu, ještě vyšperkovala japonská aerolinka ANA (All Nippon Airways) o akční let z Prahy. Tato letecká společnost však aktuálně nabízí levné letenky i do dalších dvou japonských měst.

Jak nás cestovatele určitě potěší, opět se bude jednat o zpáteční letenky pod 10 tisíc kč, navíc s odletem z Prahy a návratem do Prahy. Dopravce zacílil na levné letenky Osaka, třetí největší město Jaoponska a levné letenky Nagoya, což je čtrté největší město. Cena za první tarif včetně poplatků činí 9.899,- kč, druhý výjde na 10.031,- kč.

Dostupnost: Termíny pro rezervaci levné letenky jsou následující: Akční lety Osaka z Prahy podniknete od jara až do podzimu, konkrétně kalendář ukazuje data od 20. dubna až do 23. října 2015. Pro rezervaci levné letenky Nagoya můžete čerpat ze stejného období. Akce mají svůj jednotlivý kalendář.

Akční lety do Japonska od ANA s odletem z Prahy jsou orientovány na přestupy v německém Düsseldorfu (spolupráce s Eurowings) a Tokiu. Čekací doby však nejsou nijak závratné (1 až 2 hodiny). Přílet buď na Osaka Itami Arpt (ITM), nebo na Nagoya Chubu Centrair ... (NGO), vždy Japonsko. Zpátky do Prahy letíte úplně stejně.

Tip: Nedokážete se zorientovat v současné záplavě levných letů do Japonska? Neházejte flintu do žita. Prohlédnout a porovnat s minulými akčními lety jde pod tímto odkazem. V případě Tokia jsou možné ještě pár hodin žádat také zpáteční letenky do Tokia z Itálie za pár kč. Při vhodném doplnění s lowcostem z Česka to vypadá zajímavě.

⇆ Osaka - Japonsko (z Prahy) 9.890,- kč kalendář

⇆ Nagoya - Japonsko (z Prahy) 10.031,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.