Air Serbia ⇆ Albánie - levné letenky Tirana z Prahy 4.200,- kč

U evropských letů zůstaneme i v dnešním prvním letenkovém trip-reportu. Jelikož se tady poslední levné letenky do Albánie objevily naposledy v lednu, což už je nějaký ten pátek, je nejvyšší čas pátrat po ideálním spoji. Částečně naproti přichází aerolinka Air Serbia, jenž spustila zpáteční akční lety na trase Praha - Tirana a zpět s cenou 4.200,- kč s poplatky.

Dostupnost: Obousměrné levné letenky Tirana lze objednávat na termíny od konce října (27.) až do 9. prosince. Méně početná nabídka volných míst tak nutí všechny zájemce o letenky do Albánie z Prahy, bukovat co nejdříve. Je totiž velmi pravděpodobné, že do konce týdne už nebude k sehnání ani jedna letenka.

Další informace ke spoji do Albánie: Linka odlétá z letiště Praha (PRG) - Česko. Jediné úskalí letu spočívá v delším mezipřistání v srbském Bělehradu. Přilétá se na letiště Tirana Rinas Arpt (TIA) - Albánie. Zpáteční let kopíruje původní trasu.

Tip: Letět do Albánie v tomto tarifu se tedy vyplatí v případě: Jste-li časově flexibilní a nevadí vám delší mezipřistání a pakliže vám vyhovuje odlet z Prahy. Cena určitě nezklame. Například poslední akční letenky Tirana byly v režii Alitalia za 4.355,- kč, což je úspora ještě o 155,- kč.

⇆ Tirana - Albánie (z Prahy) 4.200,- kč kalendář