17 zpátečních letů s odlety z Prahy do tisícovky - Kypr, Itálie, Belgie, Nizozemsko, Maďarsko, Švédsko, Španělsko, Lotyšsko, Slovensko, Anglie, Dánsko od 813,- kč

17 zpátečních letů s odlety z Prahy do tisícovky - Kypr, Itálie, Belgie, Nizozemsko, Maďarsko, Švédsko, Španělsko, Lotyšsko, Slovensko, Anglie, Dánsko od 813,- kč

Připravili jsme pro vás aktuální souhrn nejlevnějších letů po Evropě. Zaměřili jsme se výhradně na odlety z Česka s cenou do tisícovky za zpáteční letenky. V tuto chvíli tuto podmínku splňuje 17 tarifů. Nabízí se levné lety do 11 zemí Evropy jako Kypr, Itálie, Belgie, Nizozemsko, Maďarsko, Švédsko, Španělsko, Lotyšsko, Slovensko, Anglie a Dánsko.

Všechny levné letenky do tisíce korun při odletech z českého letiště vypravuje aerolinka Ryanair. Až pak se chytá Volotea a Wizz Air. Těsně nad tisíc korun totiž stojí i zpáteční letenky z Česka do ostatních zemí jako Francie, Chorvatsko, Polsko a nebo Rumunsko. Níže už je konkrétní výčet lowcost tarifů.

Rezervace letenky:

  Paphos - Kypr (z Prahy) 813,- kč termíny
  Pescara - Itálie (z Prahy) 813,- kč termíny
  Brusel - Belgie (z Prahy) 813,- kč termíny
  Boloňa - Itálie (z Prahy) 813,- kč termíny
  Eindhoven - Nizozemsko (z Prahy) 813,- kč termíny
  Budapešť - Maďarsko (z Prahy) 816,- kč termíny
  Göteborg - Švédsko (z Prahy) 880,- kč termíny
  Řím - Itálie (z Prahy) 946,- kč termíny
  Madrid - Španělsko (z Prahy) 975,- kč termíny
  Bracelona - Španělsko (z Prahy) 975,- kč termíny
  Riga - Lotyšsko (z Prahy) 975,- kč termíny
  Pisa - Itálie (z Prahy) 975,- kč termíny
  Miláno - Itálie (z Prahy) 975,- kč termíny
  Košice - Slovensko (z Prahy) 975,- kč termíny
  Liverpool - Anglie (z Prahy) 992,- kč termíny
  Bournemouth - Anglie (z Prahy) 992,- kč termíny
  Kodaň - Dánsko (z Prahy) 994,- kč termíny

Nenašli jste tady výhodný tarif? Neházejte flintu do žita, podívejte se na všechny akční lety. Momentálně jich je 498! Aktuální info najdete na stránce akční letenky.

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.