Wizz Air - Izrael ↔ levné letenky Tel Aviv z Prahy 2.690,- kč

Zpáteční letenky do Asie z Prahy pod tři tisíce kč? Tohle není utopie! Poradíme vám, jak na to! Trh nízkonákladového cestování občas nabízí skutečné cestovatelské perličky! Přesně takovou je i nabídka na levné letenky do Izraele z Prahy za 2.690,- kč i s poplatky! Cílem je druhé největší město Izraele - Tel Aviv.

Dostupnost: Takto levné letenky do Tel Avivu se dají momentálně bookovat na březen, další výhodné lety do Izraele s o něco málo vyšší cenou na křídlech Wizz Air z Prahy objednáte na září, říjen a listopad 2014, potažmo i leden 2015. Levné letenky do Izraele z Prahy na hlavní sezónu například v červenci a srpnu pořídíte za doplatek 1.500,- až 2.000,- kč.

Popis lowcost trasy do Tel Aviv: V přímém spoji na palubě maďarských nízkorozpočtových aerolinek Wizz Air poletíte z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s přistáním na letišti Ben Gurion Intl Arpt, Tel Aviv, Izrael. Délka letu Praha - Tel Aviv činí cca čtyři a půl hodiny, stejně tak u zpátečního letu.

Tip k letu do Izraele: Uvedené podmínky pro rezervaci levné letenky platí v době zveřejnění. Reflektujete-li na zveřejnou zprávu o něco později, nedivte se prosím, že již ty nejlevnější lety nemusí být dostupné. Kapacity nejsou neomezené. Příkladový odkaz na nejlevnější let do Tel Aviv je pod rezervačním odkazem níže. Jakékoliv další termíny s letenkami do Tel Aviv vám rádi poradíme individuálně, více info na našem facebooku.

Požadujete jiné místo odletu, nebo máte speciální požadavky? Doporučíme vám další varianty! Alternativou těchto letů může být spoj aerolinek El Al Israel Airlines z Prahy, nebo Niki Luftfahrt z Vídně.

↔ Tel Aviv - Izrael z Prahy 2.690,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.