Wizz Air - Izrael - levné letenky Tel Aviv 2.130,- kč

*** update - doplněn kalendář *** Izraelské hlavní město Tel Aviv je nám opět o něco dostupnější. Díky nízkonákladovým aerolinkám z Maďarska, aerolinkám Wizz Air se nám objevili nové možnosti pro levné vycestování do Izraele. Aktualizovaný spoj z Budapešti umožňuje objednávat si zpáteční levné letenky Tel Aviv už za cenu 2.130,- kč včetně tax a poplatků a to za cestu tam i zpět.

Termíny: Zatím pro vás nemáme kalendář přímo obsahující levné letenky do Izraele, takže je potřeba si levné letenky vyhledat. Ty nejlevnější spoje jsme už vyhledali za vás a představujeme vám je pod konkrétním odkazem. Zpáteční letenky Tel Aviv nejlevněji v tuto chvíli pořídíte na listopad a prosinec za zmíněnou cenu 2.130,- kč. Příklad níže. Na kalendáři se pracuje.

Co obnáší lowcost spoj? Především přímé lety a menší komfort na palubě. Levný let Budapešť - Tel Aviv od lowcost letecké společnosti Wizz Air startuje z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s letem na letiště Ben Gurion Intl Arpt, Tel Aviv, Izrael. Nízkonákladový let z Budapešti do Tel Aviv trvá 3 hodiny a 20 minut, zpáteční ještě o 25 minut déle.

Tip: Zdá se vám tarif na levné letenky do Tel Aviv nezajímavý pro odlet z Budapešti? Nevěšte hned hlavu a mrkněte na současný přehled levných letů do Budapešti. Kromě letadla se do maďarského města dopravíte snadno a levně např. také vlakem, autobusem, nebo autem.

- online rezervace levné letenky Tel Aviv - Budapešť 2.130,- kč

- další platné alternativy levných letů do Tel Aviv

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.