Wizz Air - Izrael - levné letenky Tel Aviv 2.130,- kč

*** update - doplněn kalendář *** Izraelské hlavní město Tel Aviv je nám opět o něco dostupnější. Díky nízkonákladovým aerolinkám z Maďarska, aerolinkám Wizz Air se nám objevili nové možnosti pro levné vycestování do Izraele. Aktualizovaný spoj z Budapešti umožňuje objednávat si zpáteční levné letenky Tel Aviv už za cenu 2.130,- kč včetně tax a poplatků a to za cestu tam i zpět.

Termíny: Zatím pro vás nemáme kalendář přímo obsahující levné letenky do Izraele, takže je potřeba si levné letenky vyhledat. Ty nejlevnější spoje jsme už vyhledali za vás a představujeme vám je pod konkrétním odkazem. Zpáteční letenky Tel Aviv nejlevněji v tuto chvíli pořídíte na listopad a prosinec za zmíněnou cenu 2.130,- kč. Příklad níže. Na kalendáři se pracuje.

Co obnáší lowcost spoj? Především přímé lety a menší komfort na palubě. Levný let Budapešť - Tel Aviv od lowcost letecké společnosti Wizz Air startuje z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s letem na letiště Ben Gurion Intl Arpt, Tel Aviv, Izrael. Nízkonákladový let z Budapešti do Tel Aviv trvá 3 hodiny a 20 minut, zpáteční ještě o 25 minut déle.

Tip: Zdá se vám tarif na levné letenky do Tel Aviv nezajímavý pro odlet z Budapešti? Nevěšte hned hlavu a mrkněte na současný přehled levných letů do Budapešti. Kromě letadla se do maďarského města dopravíte snadno a levně např. také vlakem, autobusem, nebo autem.

- online rezervace levné letenky Tel Aviv - Budapešť 2.130,- kč

- další platné alternativy levných letů do Tel Aviv

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.