Wizz Air - Emiráty - levné letenky do Dubaje 3.782,- kč

Jak ušetřit slušné peníze na letu do Emirátů? Pakliže vám neladí akční letenky Dubaj z Prahy od Smartwings za 6.990,- kč (najdete zde), je tu ještě lowcost tarif levné letenky do Dubaje z Budapešti od Wizz Air za cenu 3.782,- kč včetně tax a poplatků za zpáteční letenky.

Pro koho můžou být zajímavé zpáteční levné letenky Dubaj s odletem z Budapešti? Využít je můžou například obyvatelé jihomoravského kraje, kteří to mají do Budapešti něco kolem 300 km. Poletíte-li tedy do Emirátů z Budapešti, výrazně na letence do Dubaje ušetříte.

Termíny: Kdy letět? Nejlevnější letenky do Dubaje v tuto chvílí vychází na prosinec, potažmo listopad. Od ledna jde cena letenky již nahoru. Jako příklad jsme tedy pro vás vybrali prosincové datum (odkaz pro rezervaci). Kalendář pro vás připravujeme.

Popis nízkonákladového letu do Dubaje na křídlech maďarského přepravce Wizz Air: Jedná se o lowcost let, čili přímý spoj. Odlétá se z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s příletem na letiště Al Maktoum International Airport, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Lowcost let Budapešť - Dubaj trvá cca 6 hodin.

Tip: Zajímá-li vás kategorie levné letenky Spojené Arabské Emiráty důkladněji, můžete sledovat výpis všech zveřejněných akcí a tipů. Najdete jej na této stránce.

- rezervace nízkonákladové letenky Dubaj - Emiráty 3.782,- kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.