Smart Wings - Emiráty - levné letenky Dubaj z Prahy 6.990,- kč

Přichází specialita od Smartwings! Arabské Emiráty v podání oblíbené české nízkonákladovky teď pořídíte za velmi lákavou cenu 6.990,- kč včetně tax a poplatků. Tarif nabízí levné letenky do Dubaje s odlety z Prahy a to včetně zpátečního letu, což je nejlepší cena poslední doby a nutno říci, že dost výrazně levnější.

Termíny: Na kdy rezervovat levné letenky Arabské Emiráty nám prozradí online kalendář zobrazující vždy jen volné letenky. K dnešnímu dni to jsou vybrané termíny v období od 2. října do 18. prosince 2013 s možností uvolnění nějakých málo dnů i v lednu. Přesné informace s kalendářem si vyjedete klikem na rezervační odkaz.

Zajímají vás informace k letu na lince Praha - Dubaj a zpět se Smartwings Travel Service? Zde jsou. Odlétá se z letiště Václava Havla, Praha Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Přímý let Praha - Dubaj trvá cca 6 hodin. Zpáteční kopírují stejnou trasu.

Tip: Poslední levné letenky Dubaj z Prahy jsme tady měli před měsícem za 11.420,- kč od Lufthansy. Aktuální přímé lety tedy nabízejí skoro o čtyři a půl tisíce levnější cenu. Souhrnný přehled posledních zajímavých tipů na letenky do Dubaje najdete zde.

- rezervace levné letenky Dubaj - Arabské Emiráty 6.990,- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.