Smart Wings - Emiráty - levné letenky Dubaj z Prahy 6.990,- kč

Přichází specialita od Smartwings! Arabské Emiráty v podání oblíbené české nízkonákladovky teď pořídíte za velmi lákavou cenu 6.990,- kč včetně tax a poplatků. Tarif nabízí levné letenky do Dubaje s odlety z Prahy a to včetně zpátečního letu, což je nejlepší cena poslední doby a nutno říci, že dost výrazně levnější.

Termíny: Na kdy rezervovat levné letenky Arabské Emiráty nám prozradí online kalendář zobrazující vždy jen volné letenky. K dnešnímu dni to jsou vybrané termíny v období od 2. října do 18. prosince 2013 s možností uvolnění nějakých málo dnů i v lednu. Přesné informace s kalendářem si vyjedete klikem na rezervační odkaz.

Zajímají vás informace k letu na lince Praha - Dubaj a zpět se Smartwings Travel Service? Zde jsou. Odlétá se z letiště Václava Havla, Praha Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Přímý let Praha - Dubaj trvá cca 6 hodin. Zpáteční kopírují stejnou trasu.

Tip: Poslední levné letenky Dubaj z Prahy jsme tady měli před měsícem za 11.420,- kč od Lufthansy. Aktuální přímé lety tedy nabízejí skoro o čtyři a půl tisíce levnější cenu. Souhrnný přehled posledních zajímavých tipů na letenky do Dubaje najdete zde.

- rezervace levné letenky Dubaj - Arabské Emiráty 6.990,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.