Virgin Atlantic - USA - Florida - levné letenky Orlando 8.720,- kč

Výletníci a cestovatelé toužící ulovit nejlevnější letenky na Floridu by nyní měli zbystřit svou pozornost. Je tady megaakce, které se opět ujala britská Virgin Atlantic Airways - královna současných levných letenek do USA. Nabízí se Florida letecky ve třech variantách s odletem z předních evropských letišť - Amsterdam, Paříž a Milána začínající na ceně i s poplatky 8.720,- kč!

Vezmeme to tedy popořadě od nejlevnějšího. Varianta zpáteční levné letenky Orlando za 8.720,- kč (odlétá se z Amsterdamu, zpět se letí do Manchesteru). Další možností jsou levné letenky do Orlanda za 9.490,- kč (odletá se z Paříže, zpátky poletíte do Londýna). Poslední varianta rezervace akční letenky Orlando je za cenu 9.860,- kč (letí se z Milána, zpět do Londýna).

Dostupnost: pro všechny tří zmíněné varianty rezervace zpáteční levné letenky do USA (Florida - Orlando) jsou dostupná stejná období, v kterých je možné levné lety provádět. Je to období od 11. listopadu do 27. března příštího roku. Pozor! Je potřeba bookovat neprodleně, protože už zítra to může být za podstatně vyšší cenu, nebo úplně vyprodáno.

- rezervace levné letenky Orlando - (USA) 8.720,- kč (z Amsterdamu)

- rezervace levné letenky Orlando - (USA) 9.490,- kč (z Paříže)

- rezervace levné letenky Orlando - (USA) 9.860,- kč (z Milána)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.