Virgin Atlantic - USA - Florida - levné letenky Orlando 8.720,- kč

Výletníci a cestovatelé toužící ulovit nejlevnější letenky na Floridu by nyní měli zbystřit svou pozornost. Je tady megaakce, které se opět ujala britská Virgin Atlantic Airways - královna současných levných letenek do USA. Nabízí se Florida letecky ve třech variantách s odletem z předních evropských letišť - Amsterdam, Paříž a Milána začínající na ceně i s poplatky 8.720,- kč!

Vezmeme to tedy popořadě od nejlevnějšího. Varianta zpáteční levné letenky Orlando za 8.720,- kč (odlétá se z Amsterdamu, zpět se letí do Manchesteru). Další možností jsou levné letenky do Orlanda za 9.490,- kč (odletá se z Paříže, zpátky poletíte do Londýna). Poslední varianta rezervace akční letenky Orlando je za cenu 9.860,- kč (letí se z Milána, zpět do Londýna).

Dostupnost: pro všechny tří zmíněné varianty rezervace zpáteční levné letenky do USA (Florida - Orlando) jsou dostupná stejná období, v kterých je možné levné lety provádět. Je to období od 11. listopadu do 27. března příštího roku. Pozor! Je potřeba bookovat neprodleně, protože už zítra to může být za podstatně vyšší cenu, nebo úplně vyprodáno.

- rezervace levné letenky Orlando - (USA) 8.720,- kč (z Amsterdamu)

- rezervace levné letenky Orlando - (USA) 9.490,- kč (z Paříže)

- rezervace levné letenky Orlando - (USA) 9.860,- kč (z Milána)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.